23. srpna 2020 • 04:35

Experti věří ve finále Ligy mistrů Bayernu. Čeká se, že budou padat góly

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák
Irgl rozebírá mistry. Rulíkovi dodávalo sílu… Pasta bude jezdit dál, Kaše mě překvapil
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Liga mistrů v sezoně ovlivněné koronavirem konečně pozná svého krále. Velkým favoritem, který by měl usednout na trůn, je Bayern Mnichov, jenž se v neděli večer poměří s PSG. Francouzský tým, v čele s ofenzivními klenoty Mbappém a Neymarem, sahá po první trofeji v prestižní soutěži. „Experti i fanoušci ale naznačují, že vyhraje slavný německý klub,“ tvrdí Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Německá mašina drtí letos soupeře bez ohledu na koronavirus. Největší dojem udělala v bitvě s Barcelonou, které nasázela nemilosrdně osm branek a Katalánci se loučili s Champions League ostudou.

„Bayernu věří 84 procent tipérů, sázet lze v kurzu 1,97:1, na stranu PSG se naopak kloní jen desetina tipérů (kurz 3,42:1). Zbylých šest procent má na tiketech remízu. To, že se nerozhodne po devadesáti minutách, lze sázet v kurzu 4,41:1,“ říká tisková mluvčí.

Jaké další zajímavé příležitosti lákají fanoušky. Tak třeba výhra Bayernu podmíněná tím, že mnichovský tým dostane gól. „Dá se čekat, že přestřelka jako s Barcelonou k vidění nebude, ale oba týmy mají velkou ofenzivní sílu a bude záležet jen na nich, jak se vypřádají s šancemi. Variantu, že Bayernu vyhraje, ale inkasuje gól, lze sázet v kurzu 2,81:1. Fanoušci rovněž věří, že budou padat góly. Padnou podle nich nejméně tři, když tato možnost je nabízena v kurzu 1,33:1,“ dodává Světlíková.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud