26. října 2022 • 09:26

Doufám, že se v Miláně na hřišti neztratíme, mimo něj totiž určitě ne, říká Šádek

Autor: jos
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Herec Novotný kopal za Spartu. S kamarádem Pulkrabem řešil Slavii
Brno na dně: Jak vypadá tvrdá realita v klubu. Proč ještě Bartoněk neprodal? Roli hraje i Krejčí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Viktorii Plzeň čeká ve středu poslední venkovní utkání v letošním ročníku Ligy mistrů v italském Miláně. “Věřím, že zanecháme dobrý dojem především na hřišti. A jsem si jistý, že se neztratíme ani mimo něj,” říká před duelem na legendárním stadionu San Siro šéf Plzně Adolf Šádek. Do města módy na duel, ve kterém budou plzeňskému klubu fandit také všichni hráči Barcelony, dorazila fotbalová Plzeň v oblecích francouzské značky Celio. “Elegantní a zároveň pohodlné oblečení považuji za důležitou součást a patří to k významu a prestiži celé soutěže,” řekl Šádek.

“Proto jsme hned po postupu do Ligy mistrů hledali partnera, který splnil naše nároky a představy,” pokračoval současný šéf klubu, který s Plzní zažil zápasy na stadionu San Siro v milionářské soutěži také proti AC Milán.

Právě před jedenácti lety si Plzeň odvezla z Milána remízu 2:2, u které byli přímo na hřišti současní asistenti trenéra Marek Bakoš a Pavel Horváth. Tentokrát budou zápas sledovat v obleku za postraní čárou.

Z podobného výsledku by ve středu byli vedle plzeňských příznivců nadšení také ti barcelonští fanoušci, protože katalánský klub udrží ve hře o postup ze skupiny pouze jakákoliv bodová ztráta Interu. Ostatně trenér Barcelony Xavi na tiskové konferenci oznámil, že bude celý tým sledovat utkání Plzně s Interem přímo z šatny.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud