Kladno už trénuje | iSport.cz
3. ledna 2009 • 21:28

Kladno už trénuje

Autor: ČTK
Radost kladenských fotbalistů po vstřelené brance
TOP VIDEA
ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování ODEZŘENO: Motivátor Straka, pozitivní Vrba. Hovorka se smál Marešovu filmování
Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru Vémola řeší příjemné starosti: s partnerkou Lelou vybírali kočárek pro dceru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezi prvoligové fotbalové týmy, které už zahájily přípravu na jarní sezonu, se dnes zařadilo Kladno. Hráči středočeského klubu, které čeká na jaře boj o záchranu v nejvyšší soutěži, si hned napoprvé pořádně sáhli do svých sil, neboť je čekaly běžecké testy.V neděli mužstvo odjede na kondiční soustředění.

Trenér Martin Hřídel svěřence po vánoční dovolené nijak nešetřil. Vydal se s nimi na nedaleký všesportovní areál Sletiště a tam každý z hráčů kromě gólmanů musel splnit plánovaný test - sedmiminutový běh. Každý měl zvládnout ve stanoveném limitu dva kilometry. Ještě před tím se však fotbalisté museli zvážit. "Pouze ve dvou případech je váha na hranici pokuty, což je velmi dobré," pochvaloval si Hřídel.

A pak už fotbalisté balili věci pro nedělní ranní odjezd na soustředění v Krkonoších. V autobuse budou dva noví hráči: David Bartek z Bohemians 1905 přichází na půlroční hostování, Lukáš Dvořák z Vlašimi zatím jen na přípravné období.

"Teď budeme čekat na další hráče, ale jenom na kvalitu. Finance na to máme, rozhodně nechceme kádr jenom rozšiřovat. Potřebujeme útočníka střelce, jehož góly nám pomohou k záchraně. Ale může přijít i těsně před ligou," uvedl na klubovém webu ředitel Eduard Novák.

V Krkonoších čeká na hráče třífázový trénink, ve středu přijde na řadu "zpestření" v podobě 50 kilometrů dlouhého běžkařského výběhu. Až na Šilhana, který podstoupil během dovolené drobný operační zákrok, jsou všichni zdravotně v pořádku, dohromady se dali i podzimní marodi Mašanský a Dubský.

Témata:  sport, fotbal, kladno
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud