19. kolo: Skvělý obrat Sparty, výhru slaví i Jablonec a Plzeň

Autor: sport
0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Souhrn: Fotbalisté pražské Sparty zvítězili díky skvělému závěru na hřišti Mladé Boleslavi 2:1. Ze zisku tří bodů se mohou radovat také Plzeň, Jablonec a Olomouc. Body si rozdělily České Budějovice s Libercem, Bohemians Praha se Slováckem s Brno s Baníkem Ostrava.

Marek Jarolím slaví se spoluhráči jedinou branku utkání.

Fotbalisté pražské Slavie remizovali ve šlágru kola s Teplicemi 0:0. Průběh zápasu ovlivnila série zranění, z kterých si to nejvážnější odnesl domácí útočník Naumov. Po zákroku teplického Kleina si od fotbalu až jeden rok odpočine. - Více informací o zápase -

Jablonec se po drtivé porážce z minulého kola v Ostravě oklepal domácím vítězstvím nad fotbalisty Kladna. O jedinou branku Severočechů se postaral ve 35. minutě utkání domácí Marek Jarolím. Hosté na obdrženou branku již reagovat nedokázali a odjíždějí bez bodu. - Více informací o zápase -

Viktoria Plzeň potvrdila v domácím zápase proti Bohemians 1905 roli favorita a po vítězství 3:0 se radují ze zisku tří  bodů. Rozhodující náskok získali domácí již v prvním poločase, kde získali dvoubrankové vedení. Ve druhé části hry již kontrolovali svůj náskok a v klidu dovedli utkání do vítězného konce. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Českých Budějovic remizovali v 19. kole Gambrinus ligy na svém hřišti s trápícím se Libercem 1:1. Severočeši tak po dvou porážkách získali na jaře svůj první bod. O vítězství přišli ve druhém poločase, kdy k radosti domácích diváků vyrovnával Otepka. - Více informací o zápase -

Fotbalisté pražské Sparty díky skvělému závěru otočili nepříznivě se vyvíjející zápas v Mladé Boleslavi. Díky brankám Kušníra a v nastavení Libora Sionka si odvážejí výhru 2:1. Za domácí se trefil v prvním poločase Kulič. - Více informací o zápase -

Olomoučtí fotbalisté potvrdili v 19. kole Gambrinus ligy roli favorita a porazili hostující Příbram 3:1. Hanáci šli do vedení již ve 12. minutě utkání, kdy si vlastní gól vstřelil hostující Nohýnek. Ještě do poločasu stihli hosté díky Hušbauerovi vyrovnat, druhý poločas se však již nesl ve znamení favorita.
- Více informací o zápase -

V utkání střížkovských Bohemians a hostů ze Slovácka se vše důležité odehrálo v úvodních patnácti minutách utkání. Nejdříve se hosté dostali do vedení díky brance Fujerika, který se trefil již po osmi minutách hry, za domácí vyrovnával o sedm minut později Ibe. - Více informací o zápase -

Fotbalisté Baníku Ostrava remizovali na hřišti Brna 1:1 a nadále zůstávají na čtvrtém místě tabulky. Hosté šli díky brance Neuwirtha v 52. minutě utkání do vedení, domácí však díky Dostálkovi deset minut před koncem vyrovnali. - Více informací o zápase -

Sionko zavřel oči. A bum! Trefil vítězství >>>

SK Sigma Olomouc - 1. FK Příbram 3:1 (1:1)
Branky: 62. a 65. Šultes, 12. vlastní Nohýnek - 40. Hušbauer.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.