22. března 2010 • 13:46

Je teplo, vyhnanci mohou domů. Klokani už se těší

Autor:
Reklama
Fanoušci Bohemians už se těší do Ďolíčku
TOP VIDEA
Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán Faul Martina Ševce? Za moje vyjádření by byla velká pokuta, říká Pešán
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Baníku Ostrava, Kladna i Bohemians 1905 mohou odehrát zápasy 22. kola první ligy na svých stadionech, i když nemají vyhřívané trávníky. V hlasování per rollam o tom rozhodly prvoligové kluby.ČTK to dnes sdělil ředitel svazového oddělení profesionálního fotbalu Ivo Lubas.

Původně měly celky, které nemají trávník s umělým vyhříváním, hrát své domácí zápasy na jiných stadionech. Proto Kladno a Bohemians 1905 hrály na Strahově a ostravský Baník našel přechodný domov na stadionu ve Vítkovicích.

"Počasí se umoudřilo, trávníky jsou v dobrém stavu, a tak je to zcela logické rozhodnutí. Kluby rozhodly velkou většinou, že tyto celky mohou hrát doma," řekl ČTK Lubas.

Ředitel Bohemians 1905 Lukáš Přibyl rozhodnutí uvítal. "Pro nás to znamená, že do Ďolíčku přijde určitě více lidí, což bude pro nás znamenat větší finanční příjem. A navíc nemusíme platit nájem na Strahově," řekl.

V neděli 28. března tak Bohemians 1905 přivítají na domácím trávníku Teplice, Kladno hostí tým Sigmy Olomouc a v pondělní dohrávce Ostrava nastoupí proti úřadujícím mistrům ze Slavie Praha.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze