Matějovský: Je to zákeřný hráč! – Breznaník: Kdo je Matějovský? | iSport.cz
8. dubna 2012 • 13:13

Matějovský: Je to zákeřný hráč! – Breznaník: Kdo je Matějovský?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Top góly 5. kola: Hořavův výstavní volej i Krejčího hlavička
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tvrdé zákroky z obou stran, modřiny a zlomené zuby Jiřího Fleišmana. Zápas o první místo v tabulce byl pěkně ostrý – Liberec se nechtěl špice tabulky vzdát lacino, Sparta ho zase chtěla za každou cenu přeskočit.
 



„Naši defenzivní hráči to zvládli, Štajner ani Breznaník si moc nekopli. Taky první gól pomůže vždycky, ani tentokrát to nebylo jinak,“ hledal kapitán Sparty Marek Matějovský důvody triumfu Letenských na stadionu U Nisy.

Právě on se dostal do jedné z potyček zápasu, paradoxně s rovněž spíše kreativním hráčem Michalem Breznaníkem. Na konci prvního poločasu mu pod hlavní tribunou při pokusu o centr vypíchl míč, oba skončili na zemi. Když se zvedali, padala ostrá slova a nechybělo mnoho k pořádné strkanici.

„Loktem mě na zemi trefil mezi nohy, to mi připadá záludné. Mám ho zaškatulkovaného jako zákeřného hráče, nehledě na to, co předvedl Láďovi Krejčímu,“ připomněl Matějovský zlomenou zánártní kůstku sparťanského leváka po Breznaníkově zákroku na loňském Fortuna Víkendu šampionů. 

Moment, kdy Breznaník udeřil Matějovského loktem mezi nohyMoment, kdy Breznaník udeřil Matějovského loktem mezi nohyFoto Repro ĆT4

„A potvrdilo se to, zákroků, které dohrával, měl víc. Říkal jsem mu, ať neblázní, ale hned startoval, tak jsme si tam trochu povykládali,“ popisuje sparťanský kapitán roztržku.

„Matějovský? Kdo je Matějovský? Při zápase jsem šel do souboje s několika sparťany, ale nic zákeřného tam nebylo,“ kroutil hlavou Breznaník.

Nejhůř ze všech však dopadl liberecký levý bek Fleišman, který odnesl ránu loktem od Leonarda Kweukeho dvěma zlomenými zuby.

Zápas o první místo však pořádně bolel všechny...

Erich Brabec ostře vyčinil Gebremu Selassiemu, který tvrdým skluzem zasáhl i gólmana Sparty Tomáše Vaclíka (úplně vpravo dole)
Erich Brabec ostře vyčinil Gebremu Selassiemu, který tvrdým skluzem zasáhl i gólmana Sparty Tomáše Vaclíka (úplně vpravo dole)

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud