19. dubna 2012 • 13:18

Kalouda utíká z Ukrajiny, trénovat bude s Duklou. Hrát ale nemůže

Autor:
Reklama
Luboš Kalouda bude trénovat s Duklou, hrát za ni ale nemůže
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Luboš Kalouda, někdejší velký talent českého fotbalu, ukončil své hostování v ukrajinské Oleksandriji a po zbytek sezony se bude připravovat s Duklou Praha. Informaci serveru iSport.cz potvrdil hráčův agent Jiří Müller.Llikatá kariéra šikovného záložníka s výbornou střelou se dostala do další zákruty. Čtyřiadvacetiletého fotbalistu už nebavilo vysedávat na Ukrajině na lavičce, tak raději zvolil návrat do rodné země, kde se bude do konce sezony připravovat s týmem Dukly Praha. Nastoupit za něj však už nemůže.

„V létě pak budeme řešit, co dál,“ říká hráčský agent Jiří Müller.

Kalouda na sebe upoutal v roce 2007 na mistrovství světa U-20, kde měl velký podíl na senzačním zisku stříbrných medailí.

V následujícím roce pak odešel za sto milionů korun do CSKA Moskva, ale ve špičkovém ruském klubu se neprosadil. A nedařilo se mu ani na hostování v pražské Spartě či nyní v Oleksandriji.

„Jednáme s CSKA o ukončení smlouvy, aby byl Luboš v létě volný a mohl si v klidu vybrat nové angažmá,“ tvrdí Müller.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze