7. května 2012 • 13:34

Liberec protestuje. Sudí Adam podle lídra ovlivnil utkání se Slováckem

Autor: hp
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Hodně lidí mě nezná tak, jak mě pozná v knížce. Jsem rád, že jsem ji sepsal, říká Šmicer
Mladá Boleslav - Plzeň: Trmal se pořádně obořil na Chorého za bolestivé šlápnutí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový Liberec podává oficiální protest proti výkonu sudího Jiřího Adama v zápase se Slováckem, který skončil bez branek 0:0. „Je naší povinností vůči partnetům a fanouškům, kteří na fotbal přišli a viděli, co se na hřišti dělo, podat protest proti tomu, jakým způsobem rozhodčí řídil a ovlivnil utkání,“ řekl pro isport.cz ředitel Liberce Libor Kleibl.



Severočeský klub si stěžuje na dva momenty z prvního poločasu. Sudí nejprve neposoudil zákrok Jana Trousila v pokutovém území na Vojtěcha Hadaščoka ze 20. minuty jako faul.

Naopak podle Slovanu méně závažnější zákrok Renata Keliče na hostujícího kapitána Michala Korduleho ze 27. minuty před vstřeleným gólem odpískal jako nedovolený a branku tudíž neuznal.

„Během sedmi minut posoudil dvě situace, které se dají charakterizovat jako strkání, naprosto odlišně. V jednom případě byl ve vápně postrčený Hadaščok a nebylo to strkání. Ve druhém případě, kdy to nebylo ani tak výrazné, nám nebyl uznán gól. Podle našeho názoru byl regulérní,“ vysvětlil Kleibl.

Štajner a spol. se Slováckem nakonec jen remizovali 0:0. Sparta s Plzní využili jeho zaváhání a po těsných výhrách 1:0 zmenšili náskok Liberce na prvním místě na dva, respektive tři body.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud