21. července 2012 • 08:02

Slávista Kisel měl šéfovat mládeži ve Spartě. Hřebíka trumfla touha hrát

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara TOP góly 18. kola: Potočného ukázkový přímák či přesný zásah ruského cara
SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky? SE SIMONOU... Novináři si zatrénovali s hokejisty. Jak vzpomínají na své začátky?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nechybělo mnoho a Karol Kisel už by s kariérou profesionálního fotbalisty seknul. Velmi vážně totiž uvažoval o nabídce pražské Sparty, která mu nabízela místo manažera mládežnických celků. Nakonec se ale záložník po návratu ze Sydney opět oblékne do dresu Slavie, kde bude zároveň zastávat stejnou funkci, jakou pro něho měla připravenou Sparta."Byl jsem v podstatě rozhodnutý, že do toho půjdu. Nebyl jsem si jistý, jestli chci ve fotbale pokračovat, ale když už chcete něco ve fotbale dělat, Sparta je špička. A její nabídka byla skvělá," říká Kisel v rozhovoru pro deník Sport s tím, že ho hodně lákala spolupráce s Jaroslavem Hřebíkem.

Co říká Karol Kisel o své práci manažera slávistické mládeže?
480p 360p 240p

"Považuju ho za obrovského odborníka, byla by to pro mě velká škola, takže můžu říct, že právě on byl pro mě to největší lákadlo," přiznává záložník. Nicméně nakonec přišla ještě nabídka ze Slavie.

"Zvažoval jsem všechna pro a proti. A nakonec jsem nabídku Slavie vyhodnotil jako jednoznačně nejlepší – hlavně v tom, že ještě můžu hrát. To rozhodlo," vysvětlil Sportu Karol Kisel svou volbu.

Velký rozhovor s Karolem Kiselem čtěte v sobotním deníku Sport!

Karol Kisel (vpravo) a Lukáš Jarolím se chladí v říčce Brentě na soustředění Itálii
Karol Kisel (vpravo) a Lukáš Jarolím se chladí v říčce Brentě na soustředění Itálii

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze