25. července 2012 • 13:36

Pivo za bůra, prezentace Gambrinus ligy by měla být jako v bundeslize

Autor:
Reklama
FAČR chce podstatně zvýšit zájem o českou nejvyšší soutěž
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová televizní studia v Německu, Itálii, Anglii i dalších vyspělých zemích trhají rekordy ve sledovanosti. FAČR ve spolupráci s Ligovou fotbalovou asociací se rozhodl jít stejnou cestou, v rámci plánů o zvýšení atraktivity Gambrinus ligy jedná s Českou televizí o podobném formátu. Rozjet by se měl během podzimu, k vidění by měli být noví, atraktivní experti.Jak by měl projekt zhruba vypadat? V pátek, v neděli a v pondělí by se hrála výhradně televizní utkání, zbylých pět zápasů by se odehrálo v sobotu v jednotném čase v rámci jednoho čtyřhodinového studia České televize.

„Během podzimu by mělo dojít k tomu, že by byl v sobotu jeden z duelů v přímém přenosu, ze zbylých by byly živé vstupy a pozápasový rozbor ve studiu. Měl by to být podobný formát, jako má hokej.

V jednání jsou i noví, hodně atraktivní experti ve studiu. Chtěli bychom to rozšířit i o ženský prvek. Konkrétní jména ale zatím nechci zveřejňovat,“ řekl na tiskové konferenci místopředseda FAČR za ligu Dušan Svoboda.

„Dosud se jen mluvilo o tom, že se fotbal dělá pro fanoušky. Nyní je třeba podniknout konkrétní kroky. Musíme se řídit heslem Náš fanoušek – náš pán,“ dodal Svoboda.

Ke zvýšení atraktivity na stadionech chce přispět také hlavní partner nejvyšší soutěže pivovar Gambrinus. V případě, že jeden z týmů vstřelí v utkání pět branek, obdrží jeho fanoušci před příštím domácím duelem voucher, za který si budou moci koupit desítku Gambrinusu za symbolických pět korun.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze