16. října 2012 • 14:56

Nejen Baroš! Fanoušci Katovic vybrali 72 tisíc a dali je Baníku

Autor:
Reklama
Baník dostal 72 tisíc od fanoušků polských Katovic
TOP VIDEA
Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery? Mareš hrál za Zenit, favorizuje ale Slavii. Co dělal s Kohákem mezi fightery?
SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře SESTŘIH LM: Plzeň – AS Řím 2:1. Fantastická Viktoria si zahraje evropské poháry i na jaře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalovému klubu Baník Ostrava v tíživé ekonomické situaci pomohli i příznivci polského týmu GKS Katovice, s kterým baníkovští fanoušci udržují dlouholeté přátelství. Na sobotních oslavách 90. výročí ostravskému klubu poukázali 72 tisíc korun.Katovických fandů do Ostravy dorazilo přibližně tisíc a vzdali se vstupu zdarma, který jim domácí klub jako hostům oslav nabídl. Místo toho mezi sebou vybrali přibližně 12 tisíc zlotých, které Baníku věnovali.

"Moc si tohoto gesta ceníme. I díky katovickým fanouškům měly oslavy důstojný ráz a báječnou atmosféru v hledišti," řekla ČTK mluvčí Baníku Eva Šimčíková.

Hlavní postavou soboty na Bazalech byl útočník Galatasaraye Istanbul Milan Baroš, který večer vydražil dres mistrů z roku 2004 za milion korun.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze