Rodí se PŘESTUP ROKU! Plzeň nabízí za střelce Tecla přes 20 milionů | iSport.cz
Karel Häring
17. prosince 2012 • 04:59

Rodí se PŘESTUP ROKU! Plzeň nabízí za střelce Tecla přes 20 milionů

Autor: Karel Häring, iSport.cz
Stanislav Tecl je žhavým zbožím, Plzeň za něho nabízí více než 20 milionů korun
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever LIGA NARUBY: Řezníčkova evoluce, fakáč v Plzni a pocuchaná Tribuna Sever
Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1 Sparta - Karlovy Vary: Jurčina zlomil hokejku, jeho střela se odrazila do branky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve fotbalové lize se rodí na tuzemské poměry přestupová bomba. Viktoria Plzeň si brousí zuby na jihlavského střelce Stanislava Tecla a s Vysočinou už také vedla první jednání. Podle zdrojů Sportu nabízí za dvaadvacetiletého útočníka přes 20 milionů korun.Jak už deník Sport informoval po skončení podzimní ligové části, o dvaadvacetiletého útočníka Vysočiny se zajímají mimo jiné i dva velcí tuzemští rivalové, plzeňská Viktoria a pražská Sparta.

Podzimní mistr podle zdrojů Sportu už dokonce koncem týdne předložil oficiální nabídku, což potvrdily i zainteresované strany.

„Byl jsem majiteli obou klubů, pány Paclíkem a Vaculíkem, informován, že proběhlo první kolo jednání. Pan Paclík mi zároveň řekl, že dal Jihlavě oficiální nabídku. Vzal jsem to na vědomí, o setkání už ví i hráč,“ uvedl na otázku Sportu Pavel Paska, šéf společnosti ISM, která hráče zastupuje.

Informaci potvrdil i majitel Viktorie Paclík, podle kterého je konkrétní nabídka za v současnosti zraněného autora deseti podzimních gólů "na české poměry, a nejen na ně, velmi lukrativní."

Více informací o chystaném přestupu čtěte v pondělním Sportu!

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud