13. srpna 2013 • 14:55

FOTO: Lavičkovi pomáhal vést trénink Sparty i Hašek

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba? KDO JE KDO v průvanu na Strahově. Proč nahradí Prokeše zrovna Kotrba?
TOP MOMENTY extraligy: Tleskáme Zámorského fair-play a Dudovo entrée TOP MOMENTY extraligy: Tleskáme Zámorského fair-play a Dudovo entrée
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úterní trénink Sparty vedl společně s Vítězslavem Lavičkou a jeho asistentů i kouč rezervy Martin Hašek. Nešlo však o senzační předzvěst možného personálního opatření v případě neúspěchu v sobotním utkání v Plzni, nýbrž o celkem obvyklý krok.„Vzhledem k tomu, že A a B tým trénovaly dohromady, vedli trénink společně jejich trenéři Lavička a Hašek,“ vysvětluje Ondřej Kasík, ředitel komunikace letenského týmu. „V reprezentačních termínech, kdy nám chybí hodně hráčů, je při tréninku doplňují fotbalisté z rezervy pravidelně,“ dodal.

Sparta se na sobotní šlágr v Plzni momentálně připravuje bez osmi hráčů – gólman Tomáš Vaclík, záložník Josef Hušbauer a útočník Václav Kadlec jsou s národním týmem v Maďarsku. Pětici mladíků ve složení Pavel Kadeřábek, Roman Polom, Ladislav Krejčí, Tomáš Přikryl a Jiří Skalák čeká přípravné utkání za jedenadvacítku proti Nizozemsku.

Na tréninku, který byl pro média otevřen 10 minut, se objevily také dvě nové tváře – Tomáš Ujfaluši a Bořek Dočkal.

Tomáš Ujfaluši a Bořek Dočkal na tréninku Sparty.
Tomáš Ujfaluši a Bořek Dočkal na tréninku Sparty.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze