30. října 2013 • 04:57

Vízek kouče Plzně nešetří: Vrbovo vyjádření je brutální, dělá si alibi

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Viktoria Plzeň se trápí, v říjnu si připsala jedinou výhru. "Ale trefí se do jednoho zápasu a je po problémech," míní vyhlášený komentátor fotbalového dění Ladislav Vízek. Přesto si na adresu svěřenců Pavla Vrby ani samotného kouče neodpustí bývalý slavný fotbalista kritiku. "Už nemají nejlepší mančaft v lize. A trenérova vyjádření o přebudování kádru zavánějí alibismem," říká Vízek."Tak trenér Vrba mě trochu překvapil. Že by podle něj Plzeň potřebovala rok nebo dva na to, aby se dostala zase tam, kde byla dřív? Nesouhlasím," míní Vízek ve svém středečním komentáři pro deník Sport.

"Vrbovo vyjádření je dost brutální. On samozřejmě ví nejlíp, koho má v kádru, ale já bych se nebál říct, že jeho slova zavánějí alibismem," kritizuje plzeňského kouče bývalý hráč Dukly. "Jaký jeden až dva roky?! S tou lavičkou, kterou má k dispozici?! Ne, tohle od plzeňského trenéra neberu."

Podle Vízka dá navíc na bídný říjen, ve kterém Plzeň porazila v soutěžním zápase pouze Kladno, zapomenout hned první výhra. "V lize poztráceli spoustu bodů a v Champions League je spráskal Bayern (což se ale dalo čekat). K tomu chybějící Darida, reprezentační tlaky na Vrbu… Jenže trefí se do jednoho zápasu – a je po problémech."

"Ať si hoši zajdou na pivko, dají si pár plzní a všechno si vyříkají. V dlouhodobý soutěži se krizi nevyhnete, Sparta má tu svoji už za sebou. I v Dukle nás to občas postihlo, ač jsme vyhrávali, co se dalo. A šlo se k Tygrovi," nabízí někdejší internacionál další recept proti plzeňskému trápení.

Ani diskuze nad pivem či případná výhra v nadcházejícím zápase s Jabloncem však podle něj na současných potížích Viktorie jednu věc nezmění. "Plzeň už nemá nejlepší mančaft v lize. Sparta, Teplice i čtvrtý Liberec jsou nyní silnější," uzavírá Vízek.

Komentář Ladislava Vízka čtěte ve středečním vydání deníku Sport!

Středeční vydání Deníku Sport je plné zajímavých informacíStředeční vydání Deníku Sport je plné zajímavých informací

Zklamaní hráči Plzně po prohře v Teplicích
Zklamaní hráči Plzně po prohře v Teplicích

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze