Jihlava ztratila oporu. Brankář Blažek se zranil a je to vážné

Autor: koš
0
SESTŘIH: Chelsea - West Ham 5:0. Souček s Coufalem u dalšího debaklu
SESTŘIH: Dallas - Vegas 2:1. Faksa rozhodl o postupu

Vyskočil na Nivaldovu nechtěnou střelu pod břevno, při těžkém zákroku špatně došlápl – a bylo zle. Pro Jaromíra Blažka skončil zápas s Teplicemi na konci prvního poločasu, kdy si 41letý brankář Jihlavy poranil achilovku a odstoupil. „Vypadá to na delší dobu,“ uvedl po remíze 1:1 trenér Petr Rada.

Hosté: 72. Nivaldo

Domácí: Blažek (45. Hanuš) – Jánoš, Šourek, Krejčí, Josl – Masopust (88. Kukoľ), Karlík, Jungr (77. Mešanović), Kučera, Vaculík (C) – Harba.

Hosté: Grigar – Vondrášek, Hošek, Jablonský, Krob – Litsingi (65. Salami), Ljevakovič, Vachoušek (C) (90+1. Takács), Ramos (46. Vůch), Nivaldo – Jindráček.

Domácí: Hanuš, Tlustý, Kosak, Kukoľ, Koloušek, Přeučil, Mešanović

Hosté: Slavík, Matula, Takács, Vůch, Salami, Chukwuma, Bratanovič

Domácí: Kučera, Jungr, Josl

Hosté: Hošek, Jablonský, Vůch, Nivaldo

Zelinka – Pelikán, Ochotnický

Novou jedničkou týmu se tak stane Jan Hanuš, delší dobu Blažkův spolehlivý náhradník.

„Je stejně kvalitní,“ nebojí se Rada záskoku. Ostatně druhý gólman Vysočiny své schopnosti předvedl hned proti Teplicím. Ve druhé půli měl několik dobrých momentů, orientoval se v ošemetných situacích.

„Strašně rád bych chytal,“ vyznal se odchovanec Slavie, který za svá zády propustil jen Nivaldovu povedenou ránu.

Jaromír Blažek mizí do útrob stadionu v Jihlavě. Poranil si achilovku a utkání dochytal náhradník Jan HanušFoto ČTK

Svému staršímu kolegovi samozřejmě nepřeje nic špatného, ale cítí, že se před ním otevírá velká šance. Obecně se počítá s tím, že právě Hanuš převezme od léta napevno úřad prvního gólmana Vysočiny.

Při Blažkově absenci zůstane volný také post trenéra brankářů. „Klidně je můžu vést já,“ mávnul rukou kouč Rada.

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.