Autor: iSport.cz
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Do záchranářského souboje fotbalistů Slavie s Příbramí výrazně zasáhli i fanoušci, kvůli jejichž vulgárním pokřikům na adresu šéfa FAČR Miroslava Pelty sudí Kovařík na deset minut přerušil zápas. Nakonec se ale dohrálo, Slavia vyhrála 3:0 a přiblížila si ligovou příslušnost i pro příští sezonu.

Hosté:

Domácí: Černý – Dostál, Škoda, Smejkal, Neves – Nitrianský, Hrubý, Gecov (90+7. Prošek), Piták (C) (90+2. Zmrhal), Juhar (90+7. Sodoma) – Necid.

Hosté: Hruška (C) – Hayrapetyan (75. Mareš), Jugas, Hájovský, Mišůn – Pilík, Tarczal, Danoski (79. Kraut), Krbeček, Zeman – Řezníček (90. Volešák).

Domácí: Čontofalský, Dobrotka, Zmrhal, Prošek, Lička, Červenka, Sodoma

Hosté: Rondzik, Aziz, Mareš, Volešák, Stratil, Kraut, Tregler

Kovařík – Pelikán, Dobrovolný

Synot Tip Aréna, Praha - Eden

4452 diváků

Příznivci Slavie dávali od začátku najevo svou nespokojenost s tažením FAČR proti vulgaritám a Edenem zněl často pokřik "Pelta ven!" Do toho se ale ozývalo i "Pelta je ču..." a rozhodčí Libor Kovařík už ve 22. minutě na chvíli duel přerušil.

Fanoušci Slavie přehráli Miroslavu Peltovi jeho slavný odposlech z korupční aféry...

Po napomenutí fanoušků se ale mohlo pokračovat. Další prohřešek slávistického kotle přišel v 55. minutě, a to už byla situace o poznání vážnější. Sudí poslal hráče do kabin, ze kterých vyběhl jen kapitán červenobílých Karel Piták.

Ten šel už podruhé domlouvat Tribuně sever. A ačkoliv mu lídři kotle všechno odkývali, hned jak se otočil, z několika hrdel se opět ozvalo "Pelta je ču..." Část fanoušků pak kotel opustila, další rozvinuli transparent "Pelta je Řepka".

Zhruba po deseti minutách pak poslal rozhodčí Kovařík oba týmy opět na hřiště. Prakticky celý tým Slavie pak ještě zmířil opět k fanouškům a snažil se jim promlouvat do duše.

Slavia v té době vedla 1:0 a případné ukončení zápasu by jí mohlo přijít víc, než draho - kontumace by totiž s největší pravděpodobností přišla v její neprospěch.

Zbytek utkání pak nakonec proběhl bez problémů, Slavia přidala ještě dva góly, nejvíc se ovšem z hlediště ozýval pokřik "Pelta ven!"

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.