Breznaník? Nestavíme betlém, "hajzla" Sparta potřebuje, říká Otava | iSport.cz
3. června 2014 • 10:50

Breznaník? Nestavíme betlém, "hajzla" Sparta potřebuje, říká Otava

Autor: kub
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola: Holíkův volej nebo Kalvachova jedovka
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ladislavu Krejčímu před časem zlomil zánártní kůstku, Marku Matějovskému zase dal loktem do rozkroku. „Je to zákeřný hráč,“ zasyčel k Michalu Breznaníkovi, nové posile letenských, zkušený sparťanský záložník po vyhroceném boji o první místo v dubnu 2012. Nyní se všichni potkali v kabině Sparty, jak Breznaník zapadl po těchto incidentech do týmu?„Bréza zapadl do týmu velmi dobře, strašně dře. Že má nějakou povahu a projev na hřišti... My taky nějakého v uvozovkách hajzla potřebujeme,“ říká v rozhovoru pro Sport člen představenstva Sparty Jakub Otava.

V dubnu 2014 Sparta uzavřela s Michalem Breznaníkem tříletou smlouvu. Hned vyjely na povrch události, kdy se docela drsně popichoval se sparťany Matějovským, Krejčím a Vaclíkem. „Jsou to uplakané děti,“ vracel jim tehdy liberecký tvrďák. Teď se spolu budou připravovat na boj o Ligu mistrů.

Sparťan Costa přišel na Galavečer Gambrinus ligy s krásnou přítelkyní
Sparťan Costa přišel na Galavečer Gambrinus ligy s krásnou přítelkyní

„Nějaké třecí plochy určitě byly, nebudeme si to malovat růžově. Ale myslím si, že Bréza zapadl do týmu velmi dobře, v tréninku pracuje nadstandardně,“ pochvaluje si Otava.

Žádný konflikt se mezi jiskrnými charaktery nekonal. „Že má nějakou povahu a projev na hřišti, nám může jedině pomoci, protože my tam taky nějakého v uvozovkách hajzla potřebujeme. Nemůžeme stavět betlém, potřebujeme občas taky nějakého dravce,“ usmívá se Otava.

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud