Jágr o výprasku od Rusů: My jsme v Německu nakonec měli zlato | iSport.cz
10. června 2012 • 14:15

Jágr o výprasku od Rusů: My jsme v Německu nakonec měli zlato

Autor: jip, iSport.cz
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Semifinále své oblíbenkyně Petry Kvitové na French Open prospal, vstup českých fotbalistů do mistrovství Evropy si ale Jaromír Jágr ujít nenechal. A přes výprask 1:4, který Bílkův soubor schytal od Rusů, ještě nehází český tým přes palubu."My jsme v té situaci byli před dvěma roky, když jsme na mistrovství světa prohráli s Norskem a všichni si mysleli, že budeme hrát o záchranu a bude to nejhorší výsledek českého týmu," vykládal Jaromír Jágr v Prostějově, kam zamířil po svém krátkém návratu do Česka.

"My jsme to mistrovství nakonec vyhráli," připomíná slavné tažení podceňované hokejové party. "Tady ten turnaj, to je o psychice a momentální formě," burcuje na dálku své fotbalové kolegy.

"Pokud se jim podaří v příštím zápase dát prvního góla, a dokážou to ubránit, tak se může stát cokoliv," věří Jágr. "Petr Čech to vychytá a musí se hrát na jednoho góla," dodává nejlepší Evropan v historii NHL.

"Proti Rusům moc nebránili, jenže proti nim je jedno, jestli hrají fotbal nebo hokej. Oni jsou hrozně rychlí. Nevím, co tam jedí, ale rychlí jsou," smál se uvolněně Jágr, který zatím neví, jestli pro příští sezonu zůstane ve Philadelphii nebo zkusí štěstí jinde.

Českým fotbalistům fandili i hokejoví reprezentanti Ondřej Pavelec s Michaelem Frolíkem
Českým fotbalistům fandili i hokejoví reprezentanti Ondřej Pavelec s Michaelem Frolíkem

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud