Ronaldo? Ve čtvrtek bude stát na zmizíku, tweetují si čeští fotbalisté | iSport.cz
18. června 2012 • 10:10

Ronaldo? Ve čtvrtek bude stát na zmizíku, tweetují si čeští fotbalisté

Autor: pj
Vstoupit do diskuse
1
Cristiano Ronaldo bude stát na zmizíku, tweetují si Češi.
TOP VIDEA
TOP MOMENTY KOLA: Démon Kolář, Horváthova premiéra nebo vynalézaví fanoušci
Sparta - Plzeň: Beauguel bombou pod víko zvyšuje na 2:0 pro Viktorii!
VŠECHNA VIDEA ZDE

"Kdo se bojí, nesmí do lesa." To byla první slova Theodora Gebre Selassieho, když vše směřovalo k tomu, že čeští fotbalisté narazí na Portugalsko a hvězdného Cristiana Ronalda. Reagoval tím na twitterovou zprávu od Daniela Pudila.Slova fotbalistů (vyřčená jistě s nadsázkou) dávají naději českým fanouškům, že si národní tým z Ronalda a spol. nesedne na zadek. A že je připraven podat sebevědomý výkon a porvat se s favorizovaným mužstvem o postup do semifinále.

"Teď už chceme medaili," hlásal už po zápase s Polskem reprezentační kouč Michal Bílek. Bude to složitý úkol, ale nikoliv nereálný. V podobné pozici byli Češi na EURO 1996 - a nakonec postoupili po chytrém dloubáku Karla Poborského.

"Složením týmu i atmosférou mi to šestadevadesátý rok připomíná," nechal se slyšet i předseda FAČR Miroslav Pelta, jenž tenkrát působil u týmu v roli manažera.

A pozor! Portugalci mají sice hodně silný útok, ale jejich defenziva tápe. Čtyři góly v kvalifikační skupině jí nasázely Island i Kypr. Celkově jich v kvalifikaci dostala 14, nejvíc ze všech týmů, které postoupily na EURO.

Víte, co se říká: nejlepší obrana je útok.

Vstoupit do diskuse
1
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud