Trenér Ukrajiny Blochin vyzval po vyřazení z ME novináře k bitce | iSport.cz
20. června 2012 • 11:46

Trenér Ukrajiny Blochin vyzval po vyřazení z ME novináře k bitce

Autor: ČTK
Ukrajinský kouč Blochin neměl z rozhodčích radost
TOP VIDEA
KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down KARLOS SHOW: Marpo s Noidem promluvili o zápasení, šikaně, došlo i na stare down
MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál MOMENTY Václava Kadlece: Obrovský talent a nenaplněný potenciál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ostrou tečku mělo díky trenérovi Olegu Blochinovi vystoupení ukrajinských fotbalistů na mistrovství Evropy. Devětapadesátiletý kouč se po úterní prohře 0:1 v Doněcku s Anglií, která pro Ukrajinu znamenala konec na domácím turnaji, dostal do roztržky s novinářem a dokonce ho vyzval k bitce.Blochin už byl nabroušený po neuznaném gólu na 1:1 a podle agentury Reuters ho ještě víc rozlítil dotaz na kondici ukrajinských hráčů.

"Hrál jste někdy fotbal? Já ano a měl byste proto moji práci respektovat," reagoval na otázku trenér. "Jestli jste chlap, pojďte se mnou ven a vyřešíme to jako chlapi. Jeden na jednoho. Jdete?" sípal kouč.

"Pokud nemáte rádi Blochina, prosím. Nikomu ale nedovolím, aby kritizoval můj tým," přidal Blochin.

Pod jeho vedením Ukrajina na Euru, které spolupořádá s Polskem, skončila v základní skupině D třetí, když porazila 2:1 Švédsko, prohrála s Francií 0:2 a s Anglií 0:1.

 
Skupina A
Články odjinud


Články odjinud