Zázračný Torres: nastoupil, skóroval, přihrál na gól. A šel slavit

Autor: spo
0
Jarůšek nechtěl hattrick: Stálo by to peníze, smál se. Jágr mu hokejky nevrátil
Vaniak: Staněk se ti dostane do hlavy, Vindahl Čechy nepředčí. Na EURO...

VIDEO | Je zase tím nebezpečným zabijákem! Fernando Torres nastoupil ve finále mistrovství Evropy proti Itálii (4:0) na posledních patnáct minut. A stihnul toho opravdu dost. Nejenže vsítil branku, na další dokonce přihrál parťákovi z Chelsea Juanu Matovi...

Dlouho podceňovaný snajpr, který byl v minulé sezoně často terčem nevybíravých žertů, ukázal, že ho střelecký instinkt neopustil. A nemusel toho na turnaji odehrát moc.

Na EURO 2012 nastoupil pouze dvakrát v základní sestavě, přesto za 189 minut vstřelil tři góly a s dalšími pěti hráči se dělí o první místo v tabulce střelců (Dzagojev, Balotelli, Gómez, Mandžukič, Ronaldo).

Třetí branku vsítil ve finále (nastoupil až v 75. minutě) po úžasné přihrávce Xaviho.

A to nebylo všechno!

O čtyři minuty později záložník Busquets našel za obranou Itálie znovu Torrese. Mohl střílet, mohl se stát jediným nejlepším střelcem turnaje, ale vybral si jistotu. A raději přihrál Matovi, svému kamarádovi. 4:0.