1. července 2012 • 23:03

Zázračný Torres: nastoupil, skóroval, přihrál na gól. A šel slavit

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Sáblíková po sezoně: Bylo se mnou k nevydržení. Omlouvám se! Sáblíková po sezoně: Bylo se mnou k nevydržení. Omlouvám se!
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Je zase tím nebezpečným zabijákem! Fernando Torres nastoupil ve finále mistrovství Evropy proti Itálii (4:0) na posledních patnáct minut. A stihnul toho opravdu dost. Nejenže vsítil branku, na další dokonce přihrál parťákovi z Chelsea Juanu Matovi...Dlouho podceňovaný snajpr, který byl v minulé sezoně často terčem nevybíravých žertů, ukázal, že ho střelecký instinkt neopustil. A nemusel toho na turnaji odehrát moc.

Na EURO 2012 nastoupil pouze dvakrát v základní sestavě, přesto za 189 minut vstřelil tři góly a s dalšími pěti hráči se dělí o první místo v tabulce střelců (Dzagojev, Balotelli, Gómez, Mandžukič, Ronaldo).

Třetí branku vsítil ve finále (nastoupil až v 75. minutě) po úžasné přihrávce Xaviho.

A to nebylo všechno!

O čtyři minuty později záložník Busquets našel za obranou Itálie znovu Torrese. Mohl střílet, mohl se stát jediným nejlepším střelcem turnaje, ale vybral si jistotu. A raději přihrál Matovi, svému kamarádovi. 4:0.

Mata děkuju Torresovi, který mu daroval čtvrtý gól zápasu
Mata děkuju Torresovi, který mu daroval čtvrtý gól zápasu

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze