1. července 2012 • 23:03

Zázračný Torres: nastoupil, skóroval, přihrál na gól. A šel slavit

Autor:
TOP VIDEA
FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva FAKTA MS: Německé zmrtvýchvstání, penalty, ruský doping a křepčící Moskva
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Je zase tím nebezpečným zabijákem! Fernando Torres nastoupil ve finále mistrovství Evropy proti Itálii (4:0) na posledních patnáct minut. A stihnul toho opravdu dost. Nejenže vsítil branku, na další dokonce přihrál parťákovi z Chelsea Juanu Matovi...Dlouho podceňovaný snajpr, který byl v minulé sezoně často terčem nevybíravých žertů, ukázal, že ho střelecký instinkt neopustil. A nemusel toho na turnaji odehrát moc.

Na EURO 2012 nastoupil pouze dvakrát v základní sestavě, přesto za 189 minut vstřelil tři góly a s dalšími pěti hráči se dělí o první místo v tabulce střelců (Dzagojev, Balotelli, Gómez, Mandžukič, Ronaldo).

Třetí branku vsítil ve finále (nastoupil až v 75. minutě) po úžasné přihrávce Xaviho.

A to nebylo všechno!

O čtyři minuty později záložník Busquets našel za obranou Itálie znovu Torrese. Mohl střílet, mohl se stát jediným nejlepším střelcem turnaje, ale vybral si jistotu. A raději přihrál Matovi, svému kamarádovi. 4:0.

Mata děkuju Torresovi, který mu daroval čtvrtý gól zápasu
Mata děkuju Torresovi, který mu daroval čtvrtý gól zápasu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze