Senzace, jako se povedla Leicesteru, prý na EURO nebude. Čechům se nevěří | iSport.cz
2. června 2016 • 12:06

Senzace, jako se povedla Leicesteru, prý na EURO nebude. Čechům se nevěří

Autor:
Jamie Vardy, hvězda Leicesteru, líbá trofej pro vítěze Premier League.
TOP VIDEA
Trpišovský: Postup přes Genk je náš největší úspěch. Sevilla? Přál jsem si Anglii a Inter Trpišovský: Postup přes Genk je náš největší úspěch. Sevilla? Přál jsem si Anglii a Inter
ODEZŘENO: Baroš se vrátil ve formě, Beauguel ukázal, jak umí česky ODEZŘENO: Baroš se vrátil ve formě, Beauguel ukázal, jak umí česky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Senzacím vstup dovolen. Taková, jako v podobě vítězství Leicesteru v Premier League, se ale na blížícím se fotbalovém EURO nikdo nedočká. Na nového anglického šampiona se sázelo v kurzu 5000:1. „Počítalo se s tím, že bude hrát spíš dole v tabulce, proto se mu dávaly malé šance. Na EURO ale nikoho takového nevidíme,“ říká Karel Brettschneider, bookmaker Chance. Největšími outsidery podle něj jsou Albánie či Severní Irsko (500:1). „Na Česko se dá sázet v kurzu sto ku jedné.“S blížícím se evropským šampionátem se dá čekat, že objem sázek poroste. Zda ale budou čeští fanoušci věřit partě trenéra Pavla Vrby, to je otázka. „Lidi určitě trochu lákají vyšší kurzy, zatím tam ale jen pár stovek tiketů. Věříme, že velké sázky teprve přijdou. Až šampionát dojde do play-off povolí stavidla,“ tuší Brettschneider.

Důrazně odmítá, že by se do jeho práce mohlo nějakým způsobem promítnout to, že drží palce české reprezentaci. „Tyhle věci musíte oddělovat,“ vypráví. Na úvodní zápas Čechů se Španěly zatím vše nasvědčuje tomu, že bude úspěch slavit soupeř Vrbova týmu. Věří mu 99 procent sázejících, další necelé procento zkouší vydělat na případné remíze a ti, co vsadili na Česko, jsou jen minoritní skupinkou mezi tipéry.

Zajímavý je i odhad bookmakera, že Češi vstřelí na EURO maximálně dvě branky. Tahle možnost je hodnocena kurzem 1,8:1 a mezi sázkaři je zatím oblíbenější, než třeba ta, že Vrbův tým vyhraje celé EURO.

„Na maximálně dva vstřelené góly českého týmu už lidé vsadili sto tisíc korun, to, že vyhrají Češi celý šampionát je vsazeno za pár desítek korun,“ prozrazuje Brettschneider. Nejvíce se přitom věří Francii, Německu a právě Španělsku. Pro překvapení nabízí bookmaker Chorvatsko.

Fanoušci tipéři rovněž nevěří, že by se někdo z party kolem Tomáše Rosického mohl stát králem střelců EURO. „Pokud by někdo takovou sázku chtěl, ani taky nebude kurz nižší než 100:1,“ prozradil Brettschneider.

Témata:  sport, fotbal, euro 2016
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud