Premium
3. prosince 2023 • 16:10

Posun u trenéra reprezentace! Varianta s Haškem a Nedvědem, co asistent?

Vstoupit do diskuse
50
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Trpišovský poznal strach, Sparta nenašla otvírák. Preciado? Koledoval si
První dojem z filmu o Gabriele Soukalové. "Nabízí naději ostatním"
VŠECHNA VIDEA ZDE

Po oznámení soupeřů na sobotním losu mistrovství Evropy v Hamburku se dává do pohybu i dění okolo českého reprezentačního trenéra. V pondělí zasedne sportovní rada, po obědě je naplánovaná tisková konference s předsedou FAČR Petrem Fouskem a technickým ředitelem Erichem Brabcem. Konkrétní doporučení? Podle informací iSport.cz se jako preferovaná varianta jeví s Ivanem Haškem na lavičce ve spolupráci s reprezentačním manažerem Pavlem Nedvědem.Jasno o novém kouči českého národního týmu může být velmi brzy. „Jednání se vyvíjí. Nejen v pracovní skupině, ale i ve sportovní radě a v diskuzích s technickým ředitelem. Nebude to dlouho trvat,“ prohlásil předseda FAČR Petr Fousek krátce po sobotním losu EURO v Hamburku, který národní tým přiřadil do skupiny F k Portugalsku, Turecku a vítězi barážové větve skupiny C (Gruzie, Lucembursko, Řecko, Kazachstán).

V pondělí dopoledne bude v online módu jednat sportovní rada s technickým ředitelem FAČR Erichem Brabcem. Je možné, že před odpolední naplánovanou tiskovou konferencí dojde ke shodě na preferované variantě, kterou sportovní rada doporučí pětičlenné pracovní skupině.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
50

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * AC Milán - Slavia v TV * Sparta - Liverpool v TV

Skupina D
Články odjinud


Články odjinud