18. června 2015 • 19:40

Blázniví rodiče Dána, co srazil Čechy: Nominaci slavili rituálním tancem!

Autor:
Fotbalista Dánska Pione Sisto slavil nominaci se svými rodiče rituálním tancem, v prvním zápase na ME 21 pak srazil Česko
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Do včerejšího dne znal jeho jméno jen málokdo z českých fotbalových fanoušků. Útočník Dánska Pione Sisto se jim ovšem v souboji s českou jedenadvacítkou ukázal v plné kráse, zápas rozhodl pohotovým gólem. V Dánsku o něm ale vědí moc dobře už dlouhou dobu. I díky jeho bláznivým rodičům.Nominace na závěrečný šampionát udělala Sistovi velkou radost. Ještě větší měli jeho rodiče a připravili si pro něj překvapení. A to hodně nevšední!

Sistovi rodiče „vtrhli“ na dánskou tiskovou konferenci, oba pomazaní moukou, táta do půl těla. A před novináři i ostatními dánskými hráči předvedli rituální tanec. Sisto a jeho rodiče jsou totiž původem z Ugandy.

VIDEO | Sistovi rodiče předvedli na tiskové konferenci rituální tanec

Na závěr přišel za rodiči i samotný útočník. Po vzoru otce sundal tričko a za chvíli už byl také od mouky. Následovalo několik společných úsměvů a fotek.

A že se nedostal hráč dánského FC Midtjylland do nominace náhodou, dokázal hned v prvním utkání. Bohužel pro české fotbalisty. Sisto nastoupil v 57. minutě za vyrovnaného stavu a v závěru utkání duel rozhodl.

Jak asi rodiče oslavili tuhle důležitou branku?

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, me21, euro, sisto, dánsko
 Klasická verze
Mobilní verze