22. června 2015 • 17:25

Gott zpíval s německým koučem. Komu bude fandit v bitvě s Čechy?

Autor:
Kouč Německa Hrubesch: Gott mi říkal, že má dvě srdce
TOP VIDEA
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
Rulík slavil s Francouzem titul, teď mu předpovídá budoucnost. Má na to hrát NHL, říká Rulík slavil s Francouzem titul, teď mu předpovídá budoucnost. Má na to hrát NHL, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

ČESKO – NĚMECKO, ÚTERÝ 20:45 | Kde nejlépe vysondovat informace o české fotbalové jednadvacítce? Trenér německého týmu Horst Hrubesch den před klíčovým zápasem na mistrovství Evropy zašel za Karlem Gottem. „Známe se hodně dlouho, moc mě potěšilo, že mě pozval k sobě domů,“ prozradil 64letý kouč novinářům na pondělní tiskové konferenci v Edenu.Karel Gott je populární i za západními hranicemi Česka, v Německu nazpíval celou řadu hitů. Velmi dobře ho zná i trenér německé fotbalové jednadvacítky Horst Hrubesch. „Poprvé jsme se potkali někdy před dvaceti, pětadvaceti lety v Hamburku. Jsem moc rád, že jsme se zase viděli,“ těšilo kouče.

Německá televizní stanice ZDF natočila setkání německého trenéra s legendárním českým zpěvákem. Karel Gott totiž na pondělní odpoledne pozval Hrubesche k sobě domů a kamery byly u toho.

„Potěšilo mě, že mě Karel pozval k sobě domů. Strávili jsme spolu zhruba třičtvrtě hodiny, zazpívali jsme si spolu, jeho muziku mám rád,“ usmíval se kouč českého soupeře.

Postupová matematikaFoto 
Česká Lvíčata se utkají s Německem v úterý v Edenu, půjde o klíčový zápas o postup ze skupiny do semifinále evropského šampionátu, případně o pozici zajišťující účast na olympijských hrách v Riu. Komu bude 39. násobný držitel ceny Zlatý slavík fandit?

„Protože to natáčela televize, byl velmi diplomatický,“ odpověděl Hrubesch na dotaz redaktora iSport TV. „Říkal, že spíš bude fandit Čechům, ale hodně štěstí popřál i nám. V Německu zažil skvělé časy, získal úspěchy. Jeho srdce bude rozdělené, přeje si hlavně co nejlepší zápas,“ dodal Hrubesch.

Utkání Česka s Německem je na programu v úterý od 20:45. ONLINE reportáž sledujte na iSport.cz. „Bude to velmi těžký zápas. Češi hrají velmi týmově, mají výbornou hru po křídlech. Musíme hrát hodně aktivně a nenechat se zatlačit na svou polovinu. Tam jsou Češi velmi silní,“ prozradil k utkání Hrubesch.

Kouč Německa Hrubesch: Gott mi říkal, že má dvě srdce

720p 480p 360p 240p
Kouč Německa Hrubesch: Kadlec je dobrý hráč, ale češi jsou silní u bez něj

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze