24. srpna 2017 • 13:03

Pro kolegyni! Fanoušci můžou podpořit rodinu Češky zavražděné v Egyptě

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Favorité neklopýtnou. Jak vsadit výhodně na Spartu? SÁZKAŘSKÉ TIPY: Favorité neklopýtnou. Jak vsadit výhodně na Spartu?
Trpišovský: Traoré hrál v Táborsku v lese. Teď nám pomáhá v Evropě Trpišovský: Traoré hrál v Táborsku v lese. Teď nám pomáhá v Evropě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová asociace ČR se rozhodla uvolnit část vstupenek na kvalifikační utkání s Německem hrané 1. září v Edenu na pomoc pozůstalým po Češce, která v červenci zemřela v Egyptě poté, co ji na pláži pobodal mladý Egypťan. Žena byla hlavní účetní asociace."Smrt naší kolegyně nás nesmírně zasáhla. V těchto chvílích si uvědomíme, že fotbal, body či góly jsou opravdu jen podružnou záležitostí. Naší kamarádce nikdo život nevrátí, nicméně rádi bychom alespoň cestou finanční podpory pomohli její rodině, která prožívá velmi těžké chvíle," uvedl pro oficiální web asociace generální sekretář Rudolf Řepka.

Českou reprezentaci požene proti Arménům za góly zaplněný Eden
Českou reprezentaci požene proti Arménům za góly zaplněný Eden

FAČR pro pomoc rodině vyhradila sektor 118, který má 750 míst. Zájemci mohou kupovat vstupenky do tohoto sektoru minimálně za 1000 korun, částku však mohou fanoušci zvýšit podle vlastního uvážení.

Vybraná suma za tyto vstupenky poputuje na speciálně zřízený transparentní účet společnosti STES a následně bude předána pozůstalým. Vstupenky lze objednávat na e-mailu vstupenky@fotbal.cz.

Účetní FAČR zemřela na konci července poté, co ji 14. července na pláži v Egyptě pobodal útočník, který zabil i dvě Němky a zranil několik dalších žen. Česká diplomacie vyzvala Egypt o odškodnění pozůstalých, africká země se tomu však brání.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze