1. června 2018 • 11:37

A na MS za Belgii pojede... Nominaci prozradila reportáž o matracích

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečnou nominaci belgických fotbalistů na mistrovství světa oznámí reprezentační trenér Roberto Martínez až v pondělí, média už ale mají o její podobě jasno. Seznam 23 hráčů pro šampionát totiž prozradila nevinná reportáž o postelových matracích, které si kvůli komfortu tým poveze do Ruska.Belgická veřejnoprávní televize VRT odvysílala příspěvek o tom, jak specializovaná firma matrace balí a nakládá. Všechny ale měly na sobě jmenovky a díky tomu novináři, kteří reportáž analyzovali, získali představu u konečném kádru "Rudých ďáblů".

Podle tisku tak z původní osmadvacetičlenné nominace vypadnou brankář Matz Sels, obránci Christian Kabasele a Jordan Lukaku, záložník Leander Dendoncker a křídelní hráč Adnan Januzaj. Ani jeden z nich totiž nemá připravenou matraci.

Oficiálně ale bude o složení belgického týmu jasno v pondělí, dva dny po přípravném utkání proti Portugalsku. Martínezovi svěřenci se následně utkají ještě a Egyptem a Kostarikou. Šampionát zahájí 18. června zápasem proti Panamě, dále je ve skupině čekají Anglie a Tunisko.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 

Aktuální zápasyKlasická verze
Mobilní verze