MS 2018 fotbal | Dokonalí favorité MS 2018!? Našli jsme, co může ohrozit Brazilce a spol. | iSport.cz
14. června 2018 • 04:56

Dokonalí favorité MS 2018!? Našli jsme, co může ohrozit Brazilce a spol.

Autor:
Reklama
 • Začíná MS ve fotbale. Zaraduje se hvězdná parta Brazilců, nažhavení Argentinci, nebo na trůnu zůstanou Němci? Ve hře je řada variant, jenže i největší favorité na titul mají týmy pokaždé nějakou slabinu. Začíná MS ve fotbale. Zaraduje se hvězdná parta Brazilců, nažhavení Argentinci, nebo na trůnu zůstanou Němci? Ve hře je řada variant, jenže i největší favorité na titul mají týmy pokaždé nějakou slabinu.FOTO:

  Měsíc fotbalu startuje! Mistrovství světa v Rusku začíná s velkým očekáváním, kdo letos usedne na fotbalový trůn. Vybrat jednoznačného favorita nelze, před turnajem je ve hře řada nabitých celků. Zaraduje se hvězdná parta Brazilců, nažhavení Argentinci, nebo na trůnu zůstanou Němci? Ve hře je řada variant, jenže i největší favorité na titul mají týmy pokaždé nějakou slabinu. Jakou?

 • Španělsko

  FAVORITÉ MS ve fotbale: Jak poznamená Španělsko šokující odchod trenéra Lopeteguiho?
  720p 360p

  Španělé před turnajem v Rusku omladili a budou patřit mezi největší favority na titul. Jenže do celé přípravy zasáhl konec trenéra Julena Lopeteguiho, kterého vedení svazu odvolalo dva dny před turnajem kvůli jeho dohodě s Realem. Mají za sebou tradičně kvalitní kvalifikaci, ale mohou doplatit na kontroverzi mezi hráči Realu a Barcelony. Navíc je trápí i hluboká defenziva soupeřů, špatná forma střelců i další aspekty. Podívejte se na VIDEO.

 • Brazílie

  FAVORITÉ MS ve fotbale: Proč je Brazílie největším kandidátem na zlato?
  720p 360p

  Vyjde to Kanárkům a vrátí se po 16 letech na světový trůn? Kdo ví, ale šance tradičního favorita jsou vysoké! Podle bookmakerů sázkových kanceláří dokonce nejvyšší. Útočnou sílu mají Jihoameričané neuvěřitelnou a jejich tým budí hrůzu a nezávisí jen na Neymarovi. Největší překážku tak mají v hlavě, nebezpečí hrozí i při případném osmifinále v případě, že by favorit zakopnul už ve skupině a nevyhrál ji. Podívejte se na VIDEO. 

 • Argentina

  FAVORITÉ MS ve fotbale: Argentina. Dosáhne Messiho generace konečně na zlato?
  720p 360p

  Před čtyřmi lety došli do finále, ale v Brazílii se museli sklonit Němcům. Argentinci chtějí dát zapomenout na poslední neúspěšná finále a i přes dramatickou kvalifikaci budou patřit k favoritům turnaje. Hvězdný Lionel Messi se pak může triumfem zařadit po bok Pelého či Diega Maradony, ale nesmí na to být sám. Bez něj se totiž Argentině daří statisticky - méně stejně jako Barceloně. To je největší argentinské úskalí. Podívejte se na VIDEO.

 • Francie

  FAVORITÉ MS ve fotbale: Francie. Na co si musí dát hvězdný tým pozor?
  720p 360p

  Pořadatel posledního mistrovství Evropy skončil na posledním světovém šampionátu ve čtvrtfinále po těsné porážce s mistry z Německa, ale omlazený a kvalitní kádr může trápit kde koho. Francouzi se řadí mezi největší favority s nabitým kádrem, do kterého se nevešla řada hvězd. Na tři ofenzivní pozice se nabízí třikrát tolik hráčů. Bude kolektiv nad hvězdami, nebo se podaří najít správnou rovnováhu? Podívejte se na VIDEO.

 • Německo

  FAVORITÉ MS ve fotbale: Německo. Hvězdy, slabiny i možná cesta ke zlatu
  720p 360p

  My jsme tady taky! Němci mohou v Rusku obhájit světový titul a pátým triumfem se zařadit po bok Brazílie. Trenér Jürgen Löw dovedl tým na světový šampionát suverénně i přes Česko a bude sázet na sehranost týmu. V něm překvapivě chybí Sané z Manchesteru City a polovina sestavy z úspěšného finále v roce 2014 už v nominace také není. To však nemusí být jedinou komplikací… Ta se skrývá na pozici levého obránce. Podívejte se na VIDEO.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinud