2. prosince 2022 • 12:14

Chcete mě? Ronaldovo ošklivé loučení: chybí mu sebereflexe, zájem o něj není

Autor: Zbyněk Veselý, inf
Vstoupit do diskuse
5
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cristiano Ronaldo je poprvé v kariéře, která pokrývá dvě dekády, volný hráč. „Osvobozený,“ jak to vnímá on. Nikomu nepodřízený. Bez závazků, bez omezení. Bez budoucnosti? Portugalec dal najevo, že je svým pánem a může jít vlastní cestou. Kam vede? Na MS v Kataru nejde jen o medaile. CR7 přesvědčuje, že má co nabídnout. A už se chytl první zájemce ze Saúdské Arábie, nabídka je dost lukrativní.Byl to zápas jako žádný jiný. Manchester United přivítal Newcastle a na Old Trafford byla 11. září 2021 hlava na hlavě. Prostor pro novináře a reportéry zaplnilo tolik lidí, že by nepropadlo jablko. VIP lóže zachvátila invaze celebrit a na stadion pochodovali muži středního věku navlečení do viditelně nepadnoucích dresů, které nenosili téměř dvě desetiletí.

Všichni tam byli, aby viděli návrat krále. A Cristiano Ronaldo nezklamal. Dal první i druhý gól a vybídl Red Devils ke vzletu (5:1). „Nádhera,“ smál se Rio Ferdinand. „Vzal si trůn zpět.“

Sedmdesát tisíc fanoušků trhalo nebesa rykem: „Viva Ronaldo!“ Naplnila je víra, že tým, který skončil minule druhý za Man City, když předčil Liverpool i Chelsea, bude v sezoně 2021/22 ještě lepší. Klub utratil 140 milionů eur (3,5 miliardy korun) a ďábelskou pec roztopili Jadon Sancho s Raphaëlem Varanem.

Ronaldovy dvě éry u United: kolik dal hattricků a v čem napodobil Solskjaera?
Video se připravuje ...

CR7 trval na tom, že se nepřipojil k United, aby žil z minulé slávy. V srdci si hýčkal jistotou, že obnoví velikost klubu. „Budeme vyhrávat trofeje.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
5

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud