15. prosince 2022 • 10:30

Zatmění, děs a omluva. Mbappé při rozcvičce sestřelil na tribuně fanouška

Autor: vfo, inf
Vstoupit do diskuse
1
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bohemians - Sparta 1:3. Birmančevičova show, Letenští se vyhrabali z nejhoršího
PRVNÍ DOJEM: Třinec jako na Tour de France. Zatopí i Pardubicím
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zahříval kanón, připravoval se na důležitou bitvu. V semifinálovém duelu proti Maroku (2:0) se sice Kylian Mbappé neprosadil, i tak na letošním šampionátu v Kataru napnul síť už pětkrát. Stejně jako Lionel Messi. Kromě toho má na kontě i jednoho sestřeleného fanouška na tribuně. Ten zažil pocit zatmění… Poté si setřel krev z obličeje, přijal omluvu od hvězdy PSG a užil si postup Francie do finále.Jaká je šance, že se tohle stane zrovna vám? Na stadionu se mačkalo 68 294 fanoušků. Jasně, když stojíte ve střeleckém poli za brankou, procento pravděpodobnosti se zvyšuje…

Užíval si výjimečný moment, klábosil s kamarády a psychicky se připravoval na vypjatý duel. Na ten francouzský fanoušek jen tak nezapomene.

Při rozcvičce jej totiž trefil míčem Kylian Mbappé. Co trefil… Sestřelil! Otřeseného muže podpírali ostatní, snad na chvíli ztratil i vědomí. Celý incident vypadal zprvu opravdu nepříjemně.

Z nosu fanouška ve francouzském dresu se řinula krev. Vyděšený Mbappé se za ním rozběhl, přeskočil reklamní panel a hned se omlouval.

Sestřelený chlapík se vzpamatovával ze šoku, držel si obličej a v tom si všiml, kdo že ho drží za pravou paži - Mbappé.

I když by si setkání s francouzskou hvězdou představoval určitě jinak, na tenhle moment jen tak nezapomene. Z rány se navíc rychle otřepal a po menším ošetření byl zcela v pořádku, takže si vychutnal postup své země do finále mistrovství světa.

Vstoupit do diskuse
1

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Slavia - AC Milán v TV * Liverpool - Sparta v TV

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud