Ondřej Škvor
19. prosince 2022 • 17:10

Expert Levý: Scaloni dodal Argentině řád. Češi by turnaj neobohatili

Autor: Ondřej Škvor, inf
Vstoupit do diskuse
0
Video se připravuje ...
TOP VIDEA
Celý Pittsburgh žil Jágrem. Co legendu baví kromě hokeje? Sleduje moudra na Instagramu
Petržela: Slavii chybí fotbalovost, Sparta mě baví víc. Ale raději bez Panáka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Viděl všechny zápasy. Jen u těch, které šly proti sobě, si jeden dal ze sestřihu. Stanislav Levý, expert iSport.cz, může směle hodnotit mistrovství světa. Že bude mít Messi formu, očekával. Vypichuje však také přínos argentinského trenéra Lionela Scaloniho. „Dodal do mužstva součinnost, týmovost, řád.“ A jak zní hlavní ponaučení ze šampionátu? „Fotbal ukázal, že se ubírá směrem do maximální rychlosti. Běžecké i s míčem.“Jak se vám mistrovství líbilo?
„Bylo velmi dobré. Já jsem si ho užíval, i když nechybělo ani pár slabších zápasů. Vrcholem pak bylo finále. Absolutní reklama na fotbal. Vydržela se na něj dívat i moje šestiletá vnučka.“

Je to detail, ale možná vydá víc než kdovíjaká analýza. Že šestiletá vnučka vydrží u televize zápas s prodloužením a penaltami.
„Já to tak trochu beru. Asi mělo finále takovou kvalitu, že chytne i takového človíčka. Ona je tedy všestranně sportovně nadaná, dělá pomalu všechny sporty, ale opravdu ji to chytlo. Měla svého oblíbence Di Maríu, takže nakonec byla i spokojená.“

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud