2. května 2017 • 14:20

Mladé fotbalistky vstoupily do ME. Česká sedmnáctka prohrála s Francií 1:2

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali Tecl s Jugasem učili malé Číňany hrát fotbal, Kalas a Masopust se podepisovali
Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci? Na hokej netradičně už v 11 hodin! Jak na brzký čas reagují fanoušci?
VŠECHNA VIDEA ZDE

České fotbalistky do 17 let zahájily domácí mistrovství Evropy porážkou 1:2 s Francií. Duel hraný v Plzni rozhodla dvěma góly Melvine Malardová, svěřenkyně trenéra Karla Rady už jen snížily zásluhou Gabriely Šlajsové.Češky věděly, že pokud chtějí pomýšlet na postup z těžké skupiny, potřebují s Francií bodovat. Jenže ve 25. minutě daly hodně prostoru Malardové, která střelou z dálky otevřela skóre.

Stejná hráčka pak v 55. minutě zvýšila. Šlajsová sice vzápětí povedenou střelou pod břevno vykřesala naději, navíc Francie zahodila penaltu, ale Češky už na vyrovnání nedosáhly.

V pátek se český tým ve druhém vystoupení utká v Domažlicích se Španělskem.

Mistrovství Evropy fotbalistek do 17 let:

Skupina A:

ČR - Francie 1:2 (0:1)
Branky: 58. Šlajsová - 25. a 55. Malardová.

Sestava ČR: Lukášová - Šperová, Sonntágová, Lišková, Valášková - Pochmanová, Khýrová - Dvořáková, Stašková, Suchánková (64. Krejčířová) - Šlajsová (75. Cvrčková). Trenér: K. Rada.

16:00 Španělsko - Německo (Přeštice)

Skupina B:

Irsko - Anglie 0:5 (0:3)

Norsko - Nizozemsko 1:3 (1:3)

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, ženy, Česko, Francie
 Klasická verze
Mobilní verze