Premier League | VIDEO: Parádní střela. Nebo centr? 50 na 50, tvrdí Valencia | iSport.cz
3. dubna 2012 • 14:01

VIDEO: Parádní střela. Nebo centr? 50 na 50, tvrdí Valencia

Autor: mip
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Celý zápas Manchester United bušil do zformované obrany Blackburnu, při několika brejcích dokonce musel favorita zachraňovat brankář David De Gea. Nakonec však defenzivu Rovers prolomil parádním gólem Antonio Valencia – a nasměroval „rudé ďábly“ k výhře, která je posunula do pětibodového trháku na špici tabulky Premier League.Blíží se konec zápasu. Valencia přijímá přihrávku od Rafaela, rozeběhne se z pravého křídla směrem do vápna, všichni čekají centr... Prásk! Ekvádorec posílá míč raketovou rychlostí ke vzdálenější tyči brány Paula Robinsona.

Byla to střela? Nebo centr zralý na zlomení nohy spoluhráče, který by ho trefil? „Bylo to padesát na padesát,“ usmíval se Valencia do kamery Sky Sports po zápase.

Ať už to tak chtěl, nebo ne, byl to důležitý gól. „Bylo to vysvobození,“ připustil Ashley Young, pro kterého Ekvádorec připravil přihrávkou druhý gól United.

VIDEO: Ekvádorec Valencia a jeho dělová střela

„Když to nezkusíte, nikdy nezjistíte, jestli jde takhle dát gól,“ odtušil trenér United Sir Alex Ferguson. „Dal do té střely neskutečnou sílu,“ smekl před rychlonožkou na křídle.

Antonio Valencia, tahoun Ekvádoru
Antonio Valencia, tahoun Ekvádoru

Vstoupit do diskuse
0
3. kolo
Články odjinud


Články odjinud