Premier League | Mancini: Hrát s Balotellim v týmu, tak ho mlátím do hlavy | iSport.cz
6. dubna 2012 • 11:00

Mancini: Hrát s Balotellim v týmu, tak ho mlátím do hlavy

Autor: pj
Vstoupit do diskuse
0
Mancini: Hrát s Balotellim v jednom týmu, tak ho mlátím do hlavy
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Roberto Mancini nemá se svým útočníkem Mariem Balotellim slitování. Řekl, že pokud by měl s ním hrát v jednom týmu, musel by ho každý den "mlátit do hlavy". Dennodenní mluvení s 21letým útočníkem Mancini odmítá úplně. Prý by jinak potřeboval psychiatra.Roberto Mancini již minulý týden zcela otevřeně pronesl, že ačkoliv je Mario Balotelli vynikající fotbalista, nemůže mu plně důvěřovat. „Musí se začít chovat jinak,“ uvedl. Nyní se do Balotelliho opřel znovu. A to nejen proto, že včera plnil stránky novin svým přiznáním, že se vyspal s Rooneyho prostitutkou. Ani proto, že opět v Manchesteru se svým vozem havaroval. Mancinimu se nelíbí Balotelli celkově jako člověk…

„Řekl jsem mu, že pokud by hrál před deseti lety se mnou, každý den bych ho mlátil do hlavy. Nemůžu s ním mluvit ale každý den, protože bych jinak potřeboval psychiatra,“ řekl italský kouč.

Výchovu nadaného fotbalisty ale nevzdává. Mancini pořád věří, že se Balotelli může změnit. „Existují různé způsoby, jak pomoci lidem jako je Mario.“ Jaké? To už neřekl.

„Byla by každopádně obrovská škoda o takový talent přijít. Ale už před dvěma lety jsem říkal, že Mario je skvělý, jen se občas ve svém věku může dopustit nějakých chyb.“

Mancini zažil Balotelliho ještě v Interu Milán, kde takové problémy s chováním mimo hřiště (a vlastně i na něm) italský útočník neměl. „Jen tady v Manchesteru City zaplatil na pokutách spoustu peněz. Na začátku sezony dokonce vysedával na lavičce, protože jeho chování nebylo dobré. Ale chci mu pomoct, je to moje práce,“ podotkl.

Ostatním svěřencům Mancini doporučil, aby se o Balotellim nevyjadřovali v médiích nijak hanlivě. Narážel tím zejména na záložníka Nigela de Jonga, který o kontroverzním hráči řekl, že je magor. „Pořád je to jejich spoluhráč. A je lepší, když si takové věci vyříkají z očí do očí,“ zakončil Mancini.

Možná by ale mohl začít u sebe.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud