Premier League | Terry je na prodej? Lež agenta, popírá jeho informace Chelsea | iSport.cz
25. října 2012 • 19:08

Terry je na prodej? Lež agenta, popírá jeho informace Chelsea

Autor: pj
John Terry měl podle vyjádření
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ta zpráva způsobila mezi fanoušky Chelsea poprask: John Terry požádal o přestup a v zimě chce odejít do Španělska. Šokující informaci zveřejnil agent Francois Gallardo, který je zprostředkovatelem obchodu. Zprávu ještě ve čtvrtek popřela Chelsea. Gallarda obvinila ze lži s tím, že Terry na prodej rozhodně není.Při analýze přestupního trhu si Valencia na seznam případných posil zapsala několik jmen. Jak se tam dostal John Terry? "Byl nám nabídnut prostřednictvím agenta," cituje britský server skysports.com svůj zdroj z Valencie.

Přestupová bomba ale zřejmě nevybuchne. Zprávu agenta ihned dementovala Chelsea. "Jsou to výmysly, Terry není na prodej," vzkázala případným zájemcům. Kapitán týmu a klubová ikona tak Stamford Bridge neopustí.

Gallardo tvrdil, že se vedou jednání, na nichž Valencia předložila Terrymu návrh smlouvy. Ta by měla platnost na rok a půl.

"Nabídka je na stole a jednáme. K přestupu může dojít už v lednu. Terry má problémy a o přestup sám požádal. Myslím, že nabídku Valencie akceptuje," řekl v rozhovoru pro Radio Intereconomia muž, který Valencii kontaktoval a Terryho nabídl.

Podle vyjádření Chelsea však k žádným jednáním nedošlo a zkušený stoper zůstane v klubu.

John TerryJohn TerryFoto Reuters

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud