Premier League | Do Anglie se valí ze zámoří druhý Rooney, podepsal týmu Barnsley | iSport.cz
26. října 2012 • 14:22

Do Anglie se valí ze zámoří druhý Rooney, podepsal týmu Barnsley

Autor: rjm
Bratr Waynea Rooneyho hraje druhou anglickou ligu
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden gólový zabiják Rooney je na Anglii málo. Brzy tam proto tam budou dva. V dresu Barnsley bude válet tamní druhou ligu John Rooney, jednadvacetiletý bratr slavnějšího snajpra Manchesteru United. Útočník, který dosud hrál v zámoří za Orlando City, s novým klubem podepsal smlouvu.Rooney junior odstartoval svou kariéru v Macclesfieldu, jenže pak neodolal vábení ze zámoří a odstěhoval se do Major League Soccer. V lednu 2011 se stal hráčem New York Red Bulls. Nakonec to ale v klubu zabalil a po sezoně odešel do Orlanda, které hraje v nižší soutěži.

„Byl tam nějaký zmatek ohledně platnosti smlouvy hráče v zámoří. Kontrakt už ale vypršel a my jsme dostali potvrzeno od asociace, že u nás John Rooney může podepsat smlouvu,“ řekl generální manažer Barnsley Don Rowing pro BBC Radio Sheffield. Barnsley je nyní na sedmnáctém místě druhé nejvyšší soutěže.

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud