Premier League | Nenasytná Machačkala chce Rooneyho. Peníze máme, vzkázal Roberto Carlos | iSport.cz
26. října 2012 • 10:12

Nenasytná Machačkala chce Rooneyho. Peníze máme, vzkázal Roberto Carlos

Autor: pj
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zbohatlíci z Anži Machačkala chtějí koupit další fotbalovou hvězdu, pořádný balík peněz si připravují na Waynea Rooneyho. Zájem o anglického útočníka potvrzuje někdejší brazilský obránce Roberto Carlos, nynější ředitel Machačkaly."Rooney do Machačkaly? A proč ne?" říkal Roberto Carlos sebevědomě po včerejším zápase Evropské Ligy s Liverpoolem (0:1). "Wayne je jeden z nejlepších fotbalistů na světě, kterého chce mít každý klub. My nejsme výjimkou."

Wayne RooneyWayne RooneyFoto EPA
Podle Carlose je ke všemu Rooney v ideálním věku (27 let), takže nevylučuje ani případný transfer o pár let později. Nicméně uznává, že získat takového hráče, není jednoduché.

"Samozřejmě, že nemohu říct, že tento přestup vyjde. Není to jen Machačkala, kdo chce Rooneyho koupit. Mezi zájemci je několik dalších týmů z Itálie a Španělska. Každý dychtí po hráči jako je on."

Anži každopádně o Rooneyho zabojuje. Domnívá se, že by byl ideálním parťákem do útoku k Samuelu Eto'ovi. A kdo ví, třeba Rooney vůni peněz podlehne a stane se nejbohatším fotbalistou na světě.

"Sám jsem poznal, že pokud majitel klubu (miliardář Sulejman Kerimov) někoho chce, tak jde a koupí ho," naznačil Roberto Carlos.

Robin van Persie s Waynem RooneymRobin van Persie s Waynem RooneymFoto EPA

 
17. kolo
Články odjinud


Články odjinud