Premier League | Konec legendy? Nic netrvá věčně, připustil Lampard svůj odchod z Chelsea | iSport.cz
14. prosince 2012 • 12:32

Konec legendy? Nic netrvá věčně, připustil Lampard svůj odchod z Chelsea

Autor: pj
Frank Lampard: odejde na konci sezony z Chelsea?
TOP VIDEA
TOP 5 motorsport filmů: Hunt vs. Lauda nebo Ford vs. Ferrari
Nejlepší fotbalista v lize: Koho zvolili redaktoři Sportu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Frank Lampard prohlásil, že jednání o nové smlouvě nezapočala. A patrně ani nezapočnou. Přestože by rád v londýnské Chelsea setrval, pomalu se smiřuje s tím, že po sezoně z klubu odejde.Frank Lampard se s největší pravděpodobností stane další obětí omlazování kádru Chelsea. Byť zkušený mazák nahlas projevil zájem, že by v klubu rád zůstal, jeho přání zůstane nevyslyšeno. To už ostatně naznačil před pár týdny i manažer Rafael Benítez.

„Pokud vím, tak v plánu nejsou žádná jednání o novém kontraktu. Ani se žádná doposud nevedla,“ mrzí Lamparda, který do Chelsea přišel před jedenácti lety z West Hamu za 11 milionů liber.

„Nic holt netrvá věčně, i když bych rád.“

Anglickému záložníkovi vyprší smlouva po této sezoně, ale už nyní má na stole řadu nabídek. Ozval se Paris St. Germain, LA Galaxy a také kluby z Ruska, Číny nebo Emirátů. Lampard ovšem ve čtvrtek naznačil, že by nejraději i nadále působil v anglické Premier League. Tvrdí, že má stále co nabídnout.

„Nedokážu předpovědět, co se stane, ale cítím, že ještě dva nebo tři roky můžu hrát na nejvyšší úrovni. Jenže já o ničem nerozhoduji, záleží na Chelsea. Míč je na její straně,“ řekl.

Jeho obavu z konce posílilo také rozhodnutí kouče Beníteze upřednostnit v semifinále MS klubů ve středu zálohy stopera Davida Luize. „Byl jsem připraven nastoupit v základní sestavě, ale manažer se zkrátka rozhodl jinak,“ uvedl Lampard, který se na hřiště dostal až ve druhém poločase. Šlo o jeho druhý start po zranění.

Lampard odehrál v Chelsea celkem 612 zápasů a nastřílel 189 branek. I proto prý nikdy na „svůj“ klub nezanevře, ať se stane po sezoně cokoliv.

„Prožil jsem tu skvělé roky,“ dodal.

 
Články odjinud


Články odjinud