Čech dostal gól patičkou a Chelsea si uřízla pořádnou ostudu

Autor: pod
0
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?
Zdrcený Trpišovský, Hranáč je teď NEJ stoper ligy. Co Svědík a plzeňská stopa?

Petr Čech další čisté konto do sbírky nepřidal. Ačkoliv hrála jeho Chelsea na půdě Aston Villy dlouho bez branek, necelých deset minut před koncem rozhodl záložník Villans Fabian Delph. Perfektně provedenou patičkou nedal českému brankáři nejmenší šanci. Londýnský tým bojující o titul dohrával bez dvou vyloučených hráčů a z Birminghamu odjel bez bodu a s ostudou.

Aston Villa způsobila na svém hřišti v souboji s favorizovanou Chelsea skutečnou senzaci. Vedoucí tým ligy porazila nádherným gólem z 82. minuty 1:0. Na skvěle mířenou patičku z malého vápna byl krátký i brankář Čech.

VIDEO | Podívejte se na krásnou patičku v podání Delpha

Krásný gól Aston Villy se navíc ukázal jako jediný a tudíž rozhodující. Hostující Chelsea už v tu dobu hrála o deseti, když byl poněkud sporně po druhé žluté kartě vyloučen Willian. Nepovedenému vystoupení nasadil v závěru korunu červenou kartou ještě Ramires.

Chelsea i po prohře zůstala na prvním místě, ovšem její soupeři mají své k zápasy k dobru. Manchester City ji v případě třech vítězství dokonce může předskočit.

Manažer Chelsea José Mourinho gestikuluje během utkání na půdě Aston Villy. Chelsea prohrála 0:1