Premier League | Čechův dres je dražší než auto! James ho prodal za 132 tisíc | iSport.cz
19. listopadu 2014 • 20:37

Čechův dres je dražší než auto! James ho prodal za 132 tisíc

Autor: dvo
Tento dres Petra Čecha prodal David James za 132 tisíc korun
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

O finanční tísni anglického brankáře Davida Jamese se už psalo. Nyní se v jeho veřejné aukci našel jeden zajímavý kousek. James, který chytal za West Ham, Manchester City nebo třeba Portsmouth, prodal dres Petra Čecha. Navíc se jednalo o dres, ve kterém český brankář v roce 2010 získal s Chelsea FA Cup.James vyhlásil osobní bankrot už na jaře. Od té doby prodal mnoho zajímavých předmětů, které během své fotbalové kariéry nasbíral. Dražší než dres Petra Čecha ale bylo jen 1800 vinylových nahrávek.

Trikot, který od českého brankáře dostal po finále FA Cupu v roce 2010, prodal za 132 000 Kč (3 831 liber). A jelikož to byl dres vítězný, tak na něm Angličan opravdu vydělal.

Například automobil Astra Vauxhall prodal o 100 tisíc korun levněji a některé dresy samotného Jamese nepřesáhly ani hranici tisíce liber. Tuto hranici překonal jen národní dres Anglie z utkání proti Německu na MS 2010 za 1 155 liber. Další z utkání proti Alžírsku na MS 2010 prodal za 945 liber.

James prošel týmy jako jsou třeba Watford, Liverpool, West Ham, Aston Villa, Manchester City, Portsmouth a nyní působí v indické Superlize jako hrající trenér. Svého času byl také jedničkou v brance anglické fotbalové reprezentace.

Petr ČechPetr ČechFoto profimedia.cz

 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud