Premier League | Postup do Premier League? Vydra s Pudilem málem převrhli autobus | iSport.cz
25. dubna 2015 • 21:18

Postup do Premier League? Vydra s Pudilem málem převrhli autobus

Autor: rjm
S pivem v ruce. Tak slavil Matěj Vydra a Daniel Pudil postup do Premier League
TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Radostí málem převrhli autobus. Fotbalisté Watfordu se cestou domů z utkání v Brightonu dozvěděli, že postupují do Premier League a za jízdy začali slavit. Po výhře v Brightonu byli blízko, ale až zaváhání konkurentů jim dala jistotu. Pivo teklo proudem, autobus se otřásal po návaly radosti. A čeští fotbalisté Matěj Vydra a Daniel Pudil byli u toho.„Hola, hola, hola, Premier League volá,“ stihl napsat na twitter český fotbalista Daniel Pudil než se začal věnovat oslavám po boku svého krajana i dalších spoluhráčů. Štěstím zářil celý tým, jedním z hrdinů sobotního odpoledne byl útočník Matěj Vydra.

VIDEO: Moment, kdy se hráči dozvěděli o postupu

Jeho gól na 2:0 dal Watfordu jistotu, že v Brightonu vyhraje. „Soupeř makal od začátku do konce a nás uklidnil až gól Matěje Vydry,“ chválil českého reprezentanta trenér Slaviša Jokanovič. „Díky jeho gólu jsme udělali první krok k postupu sami a pak jsme mohli už jen čekat. Neměli jsme žádné plány na večer, ale teď se všechno mění,“ jásal manažer.

Pudil do zápasu v Brightonu nezasáhl, o to aktivnější pak byl na sociální síti a při oslavách. „Už jsme tam,“ nechával promlouvat obrovskou radost, že se může těšit na nejvyšší soutěž. Sobotní noc v podání nováčka Premier League bude asi ještě pořádně divoká.

 
17. kolo
Články odjinud


Články odjinud