Premier League | Strach utnul oslavy. Chelsea kvůli teroristům zrušila jízdu Londýnem | iSport.cz
24. května 2017 • 14:55

Strach utnul oslavy. Chelsea kvůli teroristům zrušila jízdu Londýnem

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej TOP GÓLY 20. KOLA: Parádní akce Slavie a Škodova třešnička, Shejbalův halfvolej
Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo Plzeň - Teplice: Pavel Vrba děkuje plzeňským fanouškům, ti mu připravili choreo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Chelsea zrušila po teroristickém útoku v Manchesteru slavnostní jízdu Londýnem otevřeným autobusem, kterou plánovala na neděli. Svěřenci trenéra Antonia Conteho chtěli se svými fanoušky oslavit zisk mistrovského titulu a možná i double, neboť v sobotu hrají finále Anglického poháru proti Arsenalu."Ve světle tragických událostí máme pocit, že by nebylo vhodné uspořádat v neděli v Londýně vítěznou jízdu," uvedla dnes Chelsea v prohlášení.

Akce se měly zúčastnit tisíce lidí, což by si vyžádalo necelý týden po útoku v Manchesteru velké nasazení bezpečnostních složek. "Jsme jednoznačně přesvědčeni o tom, že pro všechny je tohle nejlepší rozhodnutí. Jsme si jisti, že to naši fanoušci pochopí," dodal klub.

Při pondělním teroristickém útoku ve víceúčelové hale v Manchesteru atentátník zabil po koncertu americké zpěvačky Ariany Grandeové 22 lidí i sám sebe.

Po dvou letech opět na trůnu. Takhle Chelsea dokráčela k titulu

N'Golo Kanté
N'Golo Kanté

 
17. kolo
Články odjinud


Články odjinud