Premier League | Tak zítra v United! Lukaku překvapil Pogbu, jejich oslavný tanec je hit | iSport.cz
8. července 2017 • 18:30

Tak zítra v United! Lukaku překvapil Pogbu, jejich oslavný tanec je hit

Autor: adl
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Atlético 2:1. Schick a spol. v semifinále Ligy mistrů
Kladno - České Budějovice: Bitka! Na Kladně se to servalo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Paul Pogba je známý svými excentrickými tanečky. Rád se ukazuje. V sobotu na Instagramu zveřejnil video, ve kterém se dozvěděl o přestupu velkého kamaráda Romela Lukaka do Manchesteru United. Právě s belgickým útočníkem tráví dovolenou v Los Angeles. „Zítra se uvidíme na tréninku,“ říká mu Lukaku ve francouzštině. Pogba zprávě nejdříve nemohl uvěřit, následně ale oba budoucí spoluhráči ukázali oslavný tanec.Byla to pořádná bomba! Vlastně pořád je. Belgický kanonýr Romelu Lukaku přestoupí z Evertonu do Manchesteru United. Ten za něj zaplatí 75 milionů liber (cca 2,24 miliardy korun). Jen čtyři hráči byli v dějinách fotbalu dražší než on - a to se konečná částka ještě o hodně navýší nejrůznějšími bonusy.

Vůbec nejvíc stál loňský přestup Paula Pogby z Juventusu rovněž do Manchesteru United. Za francouzského záložníka slavný klub zaplatil téměř 90 milionů liber (cca 2,97 miliardy korun).

Romelu Lukaku slaví přestup do Manchesteru United s Paulem Pogbou
Romelu Lukaku slaví přestup do Manchesteru United s Paulem Pogbou

Právě s Pogbou nyní Lukaku tráví dovolenou ve vile poblíž Los Angeles. „Byla to makačka, ale vyřešili jsme to. Zítra se uvidíme na tréninku,“ překvapí Belgičan kamaráda, který v tu dobu leží u bazénu. „Co jsi to říkal?“ vybafne nevěřícně Pogba. „Zítra máme trénink, věřil bys tomu?“ zopakuje Lukaku. Francouz už jen vykřikne „Ano, pane!“ a dohromady předvedou secvičenou oslavu.

Oba se už v neděli budou hlásit trenéru Mourinhovi na začátku přípravy United, kteří hned odlétají na klasickou tour po Spojených státech. Během července se v zámoří představí v celkem pěti zápasech, mimo jiné proti Realu Madrid, Barceloně nebo Manchesteru City, velkému městskému rivalovi.

VIDEO: Pogba byl z přestupu kamaráda Lukaka do Manchesteru nadšený

Vstoupit do diskuse
0
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud