Premier League | Místo vody alkohol. Záložník Chelsea Drinkwater boural pod vlivem | iSport.cz
9. dubna 2019 • 11:26

Místo vody alkohol. Záložník Chelsea Drinkwater boural pod vlivem

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích Duda o konci Rolinka: Zaráží mě, v jaké se situaci se nachází hokej v Pardubicích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Záložník Chelsea Danny Drinkwater byl obviněn z toho, že pod vlivem alkoholu způsobil v pondělí nehodu poblíž Manchesteru. Devětadvacetiletý fotbalista se zkušenostmi z anglické reprezentace bude muset jít 13. května k soudu.Drinkwater byl zatčen v pondělí nad ránem kvůli nehodě v hrabství Cheshire. Po návratu z charitativní akce se se svým range roverem srazil se škodovkou, kterou řídila třiatřicetiletá žena. Účastníci nehody utrpěli lehká zranění.

Manchesterský rodák Drinkwater získal v roce 2016 anglický titul s Leicesterem a o rok později přestoupil za 35 milionů liber do Chelsea. Za londýnský klub odehrál celkově jen 12 ligových zápasů, naposledy se v jejím dresu představil loni v srpnu v anglickém Superpoháru.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud