Premier League | Norwich doma oloupil třetí Leicester. Poslednímu týmu zařídil body Lewis | iSport.cz

Norwich doma oloupil třetí Leicester. Poslednímu týmu zařídil body Lewis

0
Nejlepší sportovní dokumenty: Senzace o Naganu, skvělý pohled na Sennu a F1
BANÍK 2003-04 (II. část): Heinz o chemii v kabině, jak žila Ostrava a čím Baník předběhl dobu?

Poslední Norwich využil aktuální špatné formy Leicesteru a třetí tým tabulky anglické fotbalové ligy v předehrávce 28. kola porazil 1:0. Nováček si první výhrou po více než měsíci udržel naději na setrvání v Premier League, k záchraně mu chybějí čtyři body.

Jediný gól zápasu vstřelil krajní obránce Jamal Lewis, jenž se v 70. minutě trefil krásnou křížnou střelou z rohu pokutového území. Zajistil tak Norwichi pátou výhru v sezoně a první po čtyřech zápasech, v nichž City získali jen bod.

Leicester porážkou na hřišti outsidera potvrdil, že se v posledních týdnech trápí. Neskóroval potřetí za sebou, i kvůli tomu, že s poraněním lýtka zůstal doma jeho nejlepší střelec Jamie Vardy. Do branky dnes sice dostal míč ve 49. minutě Kelechi Iheanacho, ale gól nebyl uznán kvůli hraní rukou.

Leicester zůstane třetí i po tomto kole, čtvrtá Chelesa na něj ztrácí šest bodů.

20. Norwich 29 5 6 18 25:52 21

Průběžně třetí tým tabulky Premier League Leicester City nepochodil na hřišti posledního Norwiche a prohrál 0:1