Premier League | Zatčení v Řecku? Maguire myslel, že ho unesli: Říkali, že už si nezahraju | iSport.cz
28. srpna 2020 • 09:20

Zatčení v Řecku? Maguire myslel, že ho unesli: Říkali, že už si nezahraju

Autor: ČTK, krm
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
TOP góly 5. kola: Hořavův výstavní volej i Krejčího hlavička
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kapitán fotbalistů Manchesteru United Harry Maguire se ohradil proti chování policie při jeho zadržení na řeckém ostrově Mykonos. Sedmadvacetiletý obránce v rozhovoru pro BBC prohlásil, že při zatčení se bál o život a myslel si, že se ho někdo snaží unést.Maguire byl zadržen minulý týden poté, co se dostal do konfliktu s jinými turisty. Poté podle obvinění nejprve slovně a nakonec i fyzicky napadl také zasahující policisty. Od soudu následně za ublížení na zdraví, pokus o uplácení, napadení veřejného činitele a urážky dostal podmíněný trest vězení na 21 měsíců a 10 dnů.

Nejdražší obránce světa se ale proti trestu odvolal a zpochybnil práci policie. Maguire podle vlastních slov napadl dva muže, kteří v baru údajně zdrogovali a napadli jeho mladší sestru. Cestou od nemocnice byl anglický reprezentant zadržen, když vůz zastavili policisté v civilu a aniž by se identifikovali, hrubě ho vytáhli z minibusu.

Harry Maguire dostal u soudu podmínku
Harry Maguire dostal u soudu podmínku

„Začali nás bít, mě mlátili do nohou a říkali, že moje kariéra končí a že už si fotbal nikdy nezahraju. V tu chvíli jsem si říkal: Tohle přece nemůže být policie. Nevím, kdo to byl, a tak jsem se snažil utéct,“ přidal Maguire a současně odmítl obvinění z uplácení.

„Mám naprostou důvěru v řecké právo. Pokračování soudu nám dá šanci se připravit, posbírat důkazy a přivést svědky. Jsem přesvědčený, že pravda vyjde najevo,“ prohlásil bývalý obránce Sheffieldu, Hullu nebo Leicesteru, ze kterého loni přestoupil za 80 milionů liber do Manchesteru United.

Manchester United Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
2
3. kolo
Články odjinud


Články odjinud