Premier League | Odměna pro Coufala. Rok po přestupu do West Hamu dostal novou smlouvu | iSport.cz
2. října 2021 • 12:55

Odměna pro Coufala. Rok po přestupu do West Hamu dostal novou smlouvu

Autor: pav
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mountfield HK - Kladno: Plekanec kritizoval vyloučení Jágra při seknutí do Oksanena
Zlatá píšťalka: V čem chybovali Hrubeš s Julínkem a jak si vedli ostatní?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přesně rok poté, co přestoupil do West Hamu, dostal Vladimír Coufal v londýnském klubu novou smlouvu. 29letý pravý bek, který se po boku Tomáše Součka zařadil mezi velké oblíbence fanoušků, má na London Stadium zůstat ještě tři roky.„Před rokem jsem si splnil sen. Máme za sebou jako klub výjimečný rok. Jednou kladivář, navždy kladivář,“ napsal Coufal na Twitter na oslavu prvního výročí vysněného přestupu do Premier League. 

West Ham mu nadělil nejlepší možný dárek - novou smlouvu. Ta podle informací webu The Ahtletic platí na tři roky a obsahuje opci na další rok. 

Kdy první rok na London Stadium oslaví i na hřišti, je zatím záhadou, on i jeho náhradník Ryan Fredericks řešili před nedělním mačem s Brentfordem zdravotní problémy. „Coufal má asi větší šanci, o Fredericksoovi si nejsem jistý. Ani jeden z nich na tom ale není špatně,“ řekl trenér David Moyes.

Coufal se po příchodu do West Hamu zařadil k oporám týmu a společně s krajanem a bývalým spoluhráčem ze Slavie Tomášem Součkem patří k velkým oblíbencům fanoušků. Za United odehrál zatím 43 soutěžních zápasů, branky se ještě nedočkal.

West Ham United Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
10. kolo
Články odjinud


Články odjinud