Rána pro Arsenal, padl s Newcastlem a účast v Lize mistrů se mu vzdálila

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Arsenalu v předposledním 37. kole anglické ligy prohráli v Newcastlu 0:2 a výrazně snížili svou šanci na účast v Lize mistrů. „Kanonýři“ před posledním zápasem sezony z pátého místa tabulky ztrácí dva body na čtvrtý Tottenham.

Newcastle měl od začátku převahu, kterou poprvé gólově vyjádřil v 55. minutě, kdy si White dal vlastní gól po centru Joelintona. Pět minut před koncem utkání přidal domácí pojistku Bruno Guimaraes. Arsenal tak po debaklu 0:3 s úhlavním londýnským rivalem Tottenhamem inkasoval další ránu.

V nedělním závěrečném kole Premier League se Tottenham představí na hřišti sestupujícího Norwiche a Arsenal hostí Everton.