Premier League | Fotbalista Arsenalu kradl a byl trouba | iSport.cz
12. října 2008 • 03:00

Fotbalista Arsenalu kradl a byl trouba

Autor: Ahmed Chaibi
William Gallas
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

„Byl hloupý, dostával pětky a všem byl k smíchu, jednou si navíc půjčil cizí bankovní kartu," to je obrázek Williama Gallase, obránce Arsenalu a francouzské reprezentace, jak ho ve své knize popsal Jerome Rothen.Gallas se naštval, když Rothen vybalil vzpomínky na učňovská léta v Caen. „Bylo nám patnáct šestnáct. Neměl to psát. Vadí mi to," říká hráč z Paris SG.

Podle bývalého spoluhráče měl Gallas přezdívku Pierre Richard. „Byl to třídní trouba. Milý a fajn kluk, ale prostě pitomec. Písemky z matiky jako jediný ze třídy mohl psát s otevřeným sešitem, a stejně dostával koule," prozrazuje Rothen.

„Jednou nás kamarád obvinil, že jsme si vzali jeho kreditku a vybrali tisíc pět set franků. Tehdy jsme si pořád půjčovali, znali jsme vzájemně kódy. Až když pohrozil, že v bance mají na kameře toho, kdo z karty vybíral, Gallas se přiznal," napsal Rothen.

Gallas nic z toho nepopírá. Je jen rozčarovaný, že bývalý spoluhráč události z mládí popsal.

„Narodil se mi syn. Můj největší kamarád David Sommeil měl při tréninku infarkt. Nehraju dobře, procházím nejhorším obdobím kariéry, kdy nedokážu dva zápasy po sobě předvést slušný výkon. Takže dál se o té knize bavit nebudu," prohlásil obránce.

3. kolo
Články odjinud


Články odjinud