Premier League | Gerrardovi hrozí až pět let vězení | iSport.cz
30. prosince 2008 • 09:04

Gerrardovi hrozí až pět let vězení

Autor: ČTK
Steven Gerrard: O chvíľu sa tak bude volať luxusný mrakodrap.
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalový reprezentant Steven Gerrard byl obviněn z napadení a výtržnosti po incidentu v baru v noci na pondělí. Kapitán Liverpoolu byl zatčen spolu s dalšími pěti muži, z nichž dva byli rovněž obviněni, a později byl propuštěn na kauci.Soud ho čeká 23. ledna, maximálním trestem je při tomto obvinění pět let vězení.Osmadvacetiletý Gerrard skončil ve vězení spolu s pěti svými přáteli, poté co zhruba v půl třetí ráno dorazili přivolaní policisté do baru v Southportu.

Jeden z nejlepších evropských záložníků současnosti slavil v městě vzdáleném zhruba deset kilometrů od domova nedělní ligové vítězství 5:1 nad Newcastlem, k němuž přispěl dvěma góly a nahrávkou na další branku.Při incidentu, do něhož se Gerrard zapletl, byl zraněn diskžokej z baru.

Čtyřiatřicetiletý muž měl zlomený zub a pořezané zápěstí, po ošetření byl ještě v pondělí propuštěn z nemocnice. Gerrardovi parťáci nebyli podle agentury AP fotbalisté. Vedení Liverpoolu svou největší hvězdu podpořilo.

"Steven odváděl v posledních deseti letech Liverpoolu mimořádné služby a klub mu dá veškerou podporu, kterou nyní potřebuje," uvedl klub v krátkém tiskovém prohlášení. Další zápas čeká aktuální lídry Premier League v sobotu, kdy se v Anglickém poháru utkají s Prestonem.

Související články
 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud